Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik torták a legfinomabbak...

Melyik torták a legfinomabbak a daubnerben?

Figyelt kérdés
Vinnék ajándékba egyet. Köszi előre is!
2017. aug. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ízlés dolga, szerintem mindegyik jó. Nyáron mi fagyitortát szoktunk venni, abból is van többféle, lehet válogatni. Adnak hozzá hungarocell dobozt, abban elég sokat kibír (4-6 óra akár). Simák közül talán a málnás túrót szoktuk venni gyakrabban, az is viszonylag könnyű (én legalábbis nem vágynék így nyáron töményebb sütikre).
2017. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Oda minek vinnél tortát?
2017. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Málnas csokit es a Narancsos truffelt szeretem nagyon.


Múltkor gesztenye tortát vettünk, az is nagyon finom volt, pedig nem nagyon szeretem a gesztenyét.

2017. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Egyik sem különösebben különleges. Ha valóban,különösen finomat szeretnél, akkor ajánlom a Cake Shopot.
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
93%
Nálunk a két abszolút kedvenc már évek óta a madártej torta és a brazil diótorta. De ez tényleg ízlés dolga. Az emberek 90%-a odavan a csokis tortákért, mi pedig soha nem veszünk, mert nem igazán szeretjük. De mellé lőni egyikkel sem fogsz, mert mindegyik finom.
2017. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a Narancsos truffel a nyerő.
2017. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!