Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekkora forgalma van egy...

Mekkora forgalma van egy pizzériának Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mekkora az igény egy átlagos napho képest?

2017. aug. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért kérded?
2017. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor az emberek inkább otthon vannak, a szeretteikkel, és nem pizzát, hanem saját főztöt esznek. Szóval szerintem kisebb a forgalom mint egy átlagos napon.
2017. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak felmerült a kérdés beszélgetés közben, hogy milyen sokan lehetnek, akik Karácsonykor rendelt pizzát esznek/ennének az otthoni, családi koszt helyett.
2017. aug. 18. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

amennyiben egy pizzéria bedobna egy karácsonyi specialitást, karácsonyi ízekkel, az biztosan tarolna.

Pl. citromhéjjal ízesített tészta, csokiszósszal, fahéjjal, narancsgerezdekkel.


Nyilván eltérne az ízvilága egy szokványos pizzáétól, és inkább hasonlítana egy karácsonyi süteményre, viszont szerintem az emberek éppen ezért lennének rá kíváncsiak. :)

2017. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jóval kisebb, ha egyáltalán nyitva vannak.
2017. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha tudják, hogy nyitva van akkor nagy. Futár voltam, az adott napokon nem dolgoztam de a kollégáknak volt munkájuk bőven, főleg a 2.3. napon amikor már uncsi a töltött kápi :)
2018. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!