Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McNuggets létezik fagyasztot...

A McNuggets létezik fagyasztott, otthon elkészíthető formában?

Figyelt kérdés
Vagyis milyen márka, milyen kiszerelés alatt találom meg ezt a fajta nuggets-et, ami a mekiben is megvásárolható?
2017. szept. 1. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat szerintem sehol nem találsz, amilyen a Mekiben van, bár lehet venni ilyen gyorsfagyasztott nuggetseket/csirkefalatkkat, de egyik sem olyan, mint a mekis.
2017. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, testvérem szokott ilyet enni
2017. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Úgy érted, létezik-e fagyasztott csirkehús? Ha belegondolsz, a választ te magad is tudod.
2017. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy OLYAN, mint a mekiben. nem az a húspépes vacak nuggets, amit venni lehet, de nem is rendes csirke (mert igen, azt én is tudok csinálni, ha csirkemellet feldarabolok és panírozom, de AZ nem olyan)
2017. szept. 1. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Tehát akkor nem formázott húspép, nem is darab csirke kell.

Akkor mi?

2017. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mekinek a fagyasztott krumplija húsai (hal csirke pogácsák) csak is a meki használhatja fel szinte jogvédett sőt


Vegyél pipifalatokat fagyasztva vannak nagyon jók pl ajánlani tudok egy hasonlót mint a mekis

amerikai héten a LIDL-ben van chicken nuggets curry szósszal isteni!Olyan mint a mekis okvetlen próbáld ki :)

2017. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

köszi, pont ilyen válaszra voltam kíváncsi :)

2017. szept. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!