Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a McCafé-t és állítják hogy rossz minőségű kávéból dolgoznak technológiai háttér nélkül?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ott a cappucinot, szuper hogy csokisziruppal rajzolnak rá valamit és a legkisebb is egy kiadós adag. Mindez 450 forintért a belvárosban a Váci utcában ( ennyiért nem kapsz ott máshol cappucinot) Komoly kávégéppel dolgoznak, a kávé minősége is van olyan jó mint az ismert olasz Illy. Nem hinném hogy egy McDonald's a leggagyibb kávébabbal dolgozna. Az ablak mellett ülve pedig nézelődni lehet.

2017. szept. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A McDonalds még a sültkrumplit is porból csinálja...
2017. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

én még életemben nem ittam a Mcdonalds ban kávét


Biztos ez a dolog téged nagyon foglalkoztat

de öszintén...

ki a faszt érdekli milyen kávét adnak a mcdonaldban?

Nyílván valami műszart, kávé még véletlen sincs benne valószínűleg

2017. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Kizárólag felvágásból. Akinek nincsenek belső értékei, mert egy proli, az fikázással próbálja igényesnek beállítani magát.
2017. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincsenek nagy igenyeim a kaveval kapcsolatban, de a mcdonaldsban tenyleg fortelmes. Konkretan szines langyos viz. Ennyi. Semmi ize. A legolcsobb instant kave is finomabb.
2017. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mert szar és drága.


Ugyanabból a pénzből - vagy picit többért - normális eszpresszót iszok egy cukrsázdában akár.

2017. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Ez ilyen reklámféle? :D

Amúgy meg túlárazott és rossz minőségű.

2017. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmi bajom a kávéval - de nehogymár az erősen középkategóriás, kommersz Illy legyen a viszonyítási alap. Oké, otthoni fogyasztásra finom kávé, de hagyjuk ennyiben.
2017. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeretem az amerikai típusú kávét. Túl híg, sok víz, kevés kávé.


Nekem jobban bejön a saját találmányom, reggel így indítok: két kapszula presszókávénak, másfél deci laktózmentes tej, bio méz, fahéj.

2017. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!