Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Piac utcán található Korzó...

A Piac utcán található Korzó Édesség (Debrecen) milyen árkategóriában mozog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyibe kerül elkészíttetni egy ajándékcsomagot?

2017. szept. 5. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Felhívjam őket és megkérdezzem helyetted?
2017. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Egyébéként szerinted egyféle ajándékcsomagot raknak ott össze? Miért nem vagy hajlandó gondolkodni egy kicsit, mielőtt felteszel egy kérdést? Én nagyon szívesen felhívom őket és megkérdezem neked, de kitalálod mi lesz az első kérdésük? Én megmondom, pedig nem vagyok jós: Mit tegyünk bele?

De mondok valamit, meg is lehet fordítani ezt! Mondhatod azt is, hogy 5000 forintért szeretnél ajándékcsomagot csináltatni, és megkérdezed, hogy mit javasolnak, esetleg elmondod a kívánságodat.

Nem olyan bonyolult ám az élet, ha egy picit gondolkodsz.

2017. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan emberek véleményére voltam kíváncsi, akik esetleg vásárolták már ott.. Mindegy, majd ellátogatok az üzletbe!
2017. szept. 6. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, és érdeklődj az üzletben. Arra valószínűleg hiába vársz, hogy olyan írjon, aki vásárolt már ott ilyet konkrétan ajándékcsomagot. De ha le is írja, hogy mennyibe került, nem feltétlenül visz előre a saját ügyed megoldásában.
2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2017. szept. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!