Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok mondani Budapesten...

Tudtok mondani Budapesten viszonylag olcsó és jó menüs éttermeket/vendéglőket/menzákat/ételbárokat?

Figyelt kérdés

Olcsó alatt azt értem hogy olyan 1000-1200Ft (vagy olcsóbb) egy menü, azaz két fogás. Fontos szempont hogy megfelelő adagok legyenek, és jó ízűek. Nyílvánvalóan nem várom el hogy Michelin csillagos kaját rakjanak elém, csupán azt hogy azért mindenki számára ehető legyen és FRISS! És ami még szintén fontos hogy ne valahol a külvárosban legyen, hanem lehetőleg a belváros (V. ker) környékén, de legalábbis onnan könnyen megközelíthető legyen.


Illetve még a Budai oldalon is lehet 1-11. kerületben.

Előre köszönöm a válaszokat! Üdv!



2017. szept. 9. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

TELE van ezekkel a város. Gugliban IS megtalálod a java részüket.


Ennyi életképtelen vidéki 18 évest, még életemben nem láttam, mind retteg, hogy éhen fog halni, de nincs agya, hogy hogyan keressen ....


És te már szavazhatsz, basszus.

2017. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a haszontalan választ, igazán sokat segített! Az meg nem igaz hogy tele van velük a város! Persze sok a gyorskajászda, a gyrosos, pizzás, fornetti meg hasonlók, de én olyan helyeket keresek ahol normális ételeket, normális körülmények között lehet fogyasztani, relatíve olcsón. Nyilván sok ilyen van, én is voltam már egy párba, de arra számítottam hogy egy pesti, vagy aki jártas Budapesten az majd tud segíteni. Attól meg nem félek hogy éhen halok, van pénzem ne aggódj, de nem szívesen fizetek ki 1500-2000Ft-okat mindegy egyes főétkezés alkalmával, ha megtudom oldani olcsóbban. Ráaádul nem tudok bemenni minden egyes étterembe és tesztelni az ételek ízét, mennyiségét meg hasonlók, hiszen erre nincsen időm munka meg iskola mellett.


Google-n meg nem olyan egyszerű ilyen helyeket találni. Rákerestem már én is jópárszor. Találtam is 1-2-t, az egyetemek környékén mindig szokott lenni valami olcsóbb hely, én a BGE KVIK-re járok és az iskolánk menzájával nem vagyok megelégedve, ezért keresek más helyet/helyeket.

2017. szept. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!