Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kecskeméten honnan lehet...

Kecskeméten honnan lehet ételt rendelni? (Petőfiváros)

Figyelt kérdés
Itt bújom az intertnetet már fél órája, és semmit nem találok. Nem hogy kínai éttermet, vagy valami egzotikusat, egy sültkrupmit sem tud kihozni senki! Vagy zárva vannak, vagy csak pizzát lehet kapni. Miért van ennyi pizzaház basszus? Tényleg ennyire nyomorék országban élünk, hogy egy kics*szett ebédet nem tudok rendelni vasárnap?

2017. szept. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2017. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, ezek is piizások...
2017. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
59%
Sok rosszat leeht mondnai kecsóra mert egy szar hely de pl ott a Király Expressz teljesen korrekt kaját visznek ki, nem csak pizzát.....
2017. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
onnan rendeltem xD sajtos pennét,meg thai tésztát. Nem mondok rá semmit, csak megjegyzem, ha vettem volna egy maraék főtt tésztát, és kb ugyanannyi sóval összekevtem volna, megkaptam volna azt az eredményt, amit 2300 forintért hoztak ki nekem :)
2017. szept. 19. 20:14
 5/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hát nem tudom én amíg ott laktam elég sokszor rendeltem hústálakat meg húsos kajákat, de azokkal semmi gond nem volt...mondjuk tésztás dolgok ilyen szempontból sehol nem épp maximálisak...de van még a nagybendő büfé az is elég korrekt...
2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!