Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A héten megyek próbanapra,...

A héten megyek próbanapra, általában miket kérnek első nap?

Figyelt kérdés

Konyhai kisegítő állás, de főzni is tudni kell. Elvárás.

Kérdezzék tudol e levest berántani stb, nos én évek óta főzök,sütök, jelenlegi munkahelyemen konyhai kisegítő vagyok,de ott előkészítek,panírozok,köretek,stb.

Igazából az adagokkal lennék bajban mert itthon kis mennyiség,ott kb 40-60 főre kell főzni természetesen nem egyedül, egy kis magyaros konyha.

Tud valaki írni pár tippet mit hogy hogyan? Lényegében mindent elkészítek,amit nem tudok de ja megmutazják v elmondják egyszer szerintem az is megy, csak izgulok, de kell ez a munka ésnem szeretnék bénázni



2017. okt. 27. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket kell amiket írtál. Nyilván konyítani kell a főzéshez egy konyhalánynak. Mert pl palacsintát sütni tudni kell illetve húsokat ezt azt. De az adagok dolga az a szakácsé. Ő azt tanulta. Persze hogy bajban vagy az adagokkal. Anyukám szakács és ha álmából felébresztik is tudja miből mennyi az egy főre jutó. Stb ez a szakács dolga. Ez miatt ne aggódj. Gondolom a próbanapon megnézik hogy szimpi vagy e, normális, gondolom a személyes higiénia sem mindegy. Illetve hogy állsz a dolgokhoz. Szerintem jobb egy kicsit kevesebbet tudó aktív, szorgalmas ember. Mint egy sokat tudó lusta.
2017. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!