Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valami pizzéri, ami reggel 8...

Valami pizzéri, ami reggel 8 elott nyitva van?

Figyelt kérdés

Szóval meg iskola elott mindig beakarok menni pizzát venni de a közelemben egy sincs nyitva suli elott

Szóval a Blaha tér, kiraly utca, Wesselényi környéken -erremegyek suliba-tudtok egyet ami nyitva van ?



2017. nov. 16. 19:01
 1/3 kakukkpisti válasza:
100%
Pizzanet: 1077 Budapest, Király utca 51., telefon: +36-1-2040140, elvileg éjjel-nappal nyitva
2017. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyeken,hogy spár, ott is szokott lenni pizza, amit szeletekben lehet kapni. Meg van még, ahol fagyasztottat lehet kapni, ha van mikród, vagy kicsit berakhatod a sima sütőbe is esetleg, vagy előző nap megsütni is lehet. Amúgy én nem járok arrafelé, de én is szeretem a pizzát:)
2017. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#2 a sparos pizzakat annyira nem szeretem

Meg nincs is nagy választék

#1 köszi:) ez jol jön :)

2017. nov. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!