Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok egy csendes es jó...

Tudtok egy csendes es jó kávézót Budapesten ajánlani ahol tudnék tanulni?

Figyelt kérdés

Holnap Budapesten leszek, viszont lesz egy kis szabadidőm amikor egyedül leszek. Így gondoltam elfogyasztanék egy finom kávét és mellette tanulnék.

A frei-t már ismerem :)


2017. dec. 15. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Azért Budapest elég nagy. Mégis hol leszel, mert az gondolom nem sokat segít rajtad, ha te Káposztásmegyeren leszel én meg ajánlok egy pestimrei kávézót.

De tanulni miért nem ülsz be egy könyvtárba?

Ráadásul pld. a Kálvin térnél lévő Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár büféjében finom is a kávé ( meg a szendvicsek is). És onnan nem is néznek ki ha órákat ücsörögsz ott, míg egy kávézóban azért jelezni fogják egy idő után hogy az nem ingyenes melegedő.

2017. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Tökéletes a válaszod!:)

2017. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább egy könyvtár olvasótermét ajánlanám, ráadásul szinte mindegyiknél van ingyenes net-szolgáltatás, tehát ha tanulás közben valamire még szükséged lenne, rögtön utána tudsz nézni...
2017. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!