Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mátraházán a Tölgy Vendéglő...

Mátraházán a Tölgy Vendéglő úgy tűnik bezárt. Nagyon jó hely volt, szomorú lennék, ha ez végleges lenne. Van valaki, aki tud valamit róla?

Figyelt kérdés
[link]

#Mátraháza #Tölgy vendéglő
2018. jan. 1. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Hívd fel.
2018. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük Face-n.

Ha az oldalt nem is látogatják, az emailfiókjukra elmegy a kérdés.

2018. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszám: (37) 374 032
2018. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A jó édes ***** válasza:
S ezt miből következtetted ki? Ugyanott van, ahol eddig.
2018. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen... Akkor a válaszok:

1 - Valóban ugyanott van, ahol eddig, csak a mátrában csúcsidőnek számító sielős/szánkózós időszakban bezárt ajtók fogadtak. Mellesleg mellette a másik két étterem/panzió is be van zárva, de azok már évek óta. Aggódom. Ezért tettem fel a kérdést.

2 - Nézd ki belőlem légyszi, hogy megkerestem a telefonszámot és megkíséreltem felhívni. Nem vették fel. A Facebook fiókjuk sem él. At utolsó bejegyzés 2014.Július....

3 - Az e-mail jó ötlet, csak nem segített rajtam, mikor a zárt ajtó előtt álltam. Most írtam egyet, de kétségeim vannak, mert freemailes.

2018. jan. 2. 08:08
 6/7 A jó édes ***** válasza:

Ez mondjuk nem csoda - síszezonban a legalpáribb bunkó vendégek érkeznek - beviszik az összes sarat meg havat, sok a családos, tönkreteszik a WC-t, parkolót, s a pesti többségének valami furcsa Napóleon komplexusa is van, miszerint ő a vendég a világ közepe. Arról nem is beszélve, hogy nyilván ilyenkor a hó, fűtés igény és ünnepek miatt a nyitvatartást is nehezebb kilogisztikázni.

Ettől függetlenül a vendéglő még ugyanúgy működik, csak nem szívatja magát halálra a tulaj holmi síelők miatt. Azoknak bőven jó a faházból kínált gyorskaja is.

2018. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, reméljük, igazad van, mert sajnálnám, ha bezárna. Nekem csak jó tapasztalataim voltak velük. Mindazonáltal érdekes a felvetésed a vendégekkel szembeni hozzállásról, mert szerintem aki így gondolkodik, az jobb, ha nem megy vendéglősnek. Meglepődnék, ha ez lenne az oka, de hát majd meglátjuk tavasszal. :)
2018. jan. 3. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!