Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hányszor tölthető újra? (MC...

Hányszor tölthető újra? (MC Donald's)

Figyelt kérdés
A mekiben ha vásrolsz, és kérsz üdítőt ugye egy poharat kapsz ami te töltesz meg üdítővel. De ezt egyszerin vásárlásnál hányszor lehet? Ha vásárolsz, akkor korlátlanul töltheted a poharad? Mert ez nincs kiírva sehol sem.

2018. jan. 12. 04:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Régen is meg volt a trükkjük,most is megvan.Régen amíg ők adták neked,nem te töltötted meg először,akkor tele bszták jéggel,ami ugye oldódva víz.Feloldódott és már fel is vizezték a tudtod nélkül
2018. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg nem eredeti az üdítő.

Hányszor szeretnéd tölteni? Ha valaki nagyon szomjas az sem iszik meg egyszerre 1 litert valamiből.

Gondolom ez egy bunkó magyar szokás, hogy gyorsan döntsük magunkba a kaját-piát, ha van rá lehetőség. Szerintem ez szánalmas. Én kis üdítőért szoktam fizetni és azt a poharat sem töltöm tele a gépből mert tudom, hogy úgysem iszom meg csak kiönteném, akkor meg minek.

2018. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Sűrítményből készül, kb. szörp, azért "vizezik", mert máshogy nem lehetne megoldani, hogy napi több száz liter kijöjjön belőle. Vagy van aki komolyan azt gondolja, hogy egy hatalmas földalatti tartályból jön fel a friss, buborékozó CocaCola? Esetleg egy dolgozó a pult alatt megbújva töltögeti fel kétliteres flakonokból az automatát?


Én úgy tudom, hogy ahol nincs kiírva a korlátlan utántöltés, ott egyszer lehet tölteni, de egyébként én sem hiszem, hogy túl sokan meg bírnának inni másfél-két liter jeges üdítőt 2 hambi mellé. Még a fél liter se szokott a többségnek elfogyni.


Egyébként egyszerű, ha legközelebb mész a mekibe, megkérdezed fizetéskor a pultostól, hogy hányszor tölthetsz.

2018. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Vendéglátóhelyen dolgom sokáig. Az üdítős cég dolgozója beállítja az automatán első alkalommal, hogy mennyi szopott adagoljon. Ekozotz és egy üveges üdítő között nincs semmi íz különbség. Az automata viszonyt könnyen atallithato, így kevesebb szörp fog fogyni ugyanannyi vízzel, tehát igen, vizezheto
2018. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak egyszer lehet megtölteni. Nem lehet korlátlanul újratölteni. Max akkor, ha tajparaszt vagy. XD


A Meki oldalán a Mekilexikonnál ezt írják:


-Miért nincs lehetőség az üdítő ingyenes újratöltésére:


-Áraink egy pohár üdítőre szólnak. Korlátlan ital fogyasztása esetén eltérne a jelenlegi árazáshoz képest az üdítők ára – ezt pedig mi nem szeretnénk.


[link]

2018. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyugtán is az szerepel, hogy

500 ml Coca Cola - 400 Ft


és nem az, hogy a pohár 400 Ft, korlátlan utántöltéssel.


Nyilván a nyugtán szereplő adott mennyiséget fizetted ki, azt van jogod elfogyasztani.

2018. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!