Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Siófokon ( Szabadifürdő )...

Siófokon ( Szabadifürdő ) található Beló Büfé & Restaurant-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Aki ott dolgozik esetleg milyen ott dolgozni, milyenek a kollégák sokat kell e dolgozni milyen a fizetés; vendégként tapasztalatok
2018. febr. 20. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom, már többször kiemelted a kérdést, de senki nem ír. Ha arra a helyre gondolsz, ami a nagycsúszda mellett van, akkor csak annyit tudok írni, hogy egy lányom által (évek óta párja), messzi rokon üzemelteti. Teljesen jó hely, az alkalmazottak minden nyáron visszajárnak dolgozni hozzá. Fizetést ne kérdezz, mert azt nem tudom.

Arra a helyre gondolsz? Én csak egy hetet töltöttem ott, mármint Szabadifürdőn. De míg ott voltam, korrekt volt minden.

2018. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az még lemaradt, hogy szemben van egy nyitott koktélbár. Az is az övé.

Egyről beszélünk?

2018. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezért kár volt kiemelned a kérdést még tegnap is, ha nem is reagálsz. Ez mire jó? Láttam már vagy 3-4-szer kiemelve.

Legalább annyit írhattál volna, hogy egy étteremről beszélünk-e.

De hát mindegy, hagyjuk. :)

2018. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem írtam. Amire én gondoltam az a Kodály Zoltán utcában van, a nagycsúszda nem messze van tőle legalábbis ha ugyan arra a nagycsúszdára gondolunk ami mellett ilyen játékteren szerűség van. Igazából ennyit tudok róla el mondani mert csak villámlátogatás volt a Balatonnak azon a környékén csak nagyon elvarázsolt az az étterem.
2018. ápr. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!