Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy pincérnek mekkora szerepe...

Naphtha kérdése:

Egy pincérnek mekkora szerepe van a vendéglátóegység megítélésében?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 06:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Basszus elfelejtettem reagálni.

Én is felszolgáló vagyok és természetesen tisztában vagyok a munkám jelentősségével. Nem úgy, mint a főnököm aki ebben a munkaerőhiányos időszakban is olyan elvárásokat támaszt, hogy azon csodálkozom, miért nem csesztem még le a vendégek előtt.

A kommenteket szerettem volna az arcába tolni, de már majdnemhogy mindegy. 3 hónap és ott hagyom azt a munkát amit a hivatásomnak vallottam, élvezettel csináltam, de a "gazdám" :) pénzéhsége szinte teljesen kiírtotta belőlem a munkaszeretet. Így ennyi 15 év, vár a gyár.

Jobban fizet, van betegszabadság, ünnepnap, meg egy kis rendszer az életemben. Még lehet, hogy lesz végre tartós kapcsolatom is :/

2019. máj. 15. 07:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!