Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győri éttermek közül ajánlanátok?

Győri éttermek közül ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kirándulni megyünk Győrbe a hétvégén, úgy tervezzük beülünk valahova enni. 5-en : 3 középkorú felnőtt és kettő 10 éves gyerek. :D Hol tudnánk valami finomat enni? Ne azért írjátok , mert olcsó, hanem mert tényleg nagyon finom( étterem, pizzéria, … ) de azért ne 5 csillagos luxus áras hely legyen. :D Egyébként ha Nagykanizsán jártok ugorjatok be a Mini étterembe! Mennyei! Friss, finom, és jó az ár is! Nagyon ritka.
2018. jún. 20. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Komédiás Étterem a belvárosban.
2018. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszarvas Fogadó és Étterem a a belvárosban, a Radó-szigeten. Gyönyörű hely, terasz a vízparton, finom és bőséges ételek, rendkívül udvarias kiszolgálás. Nem a legolcsóbb, de azt írtad, ez nem feltétel. :)
2018. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Legközelebb hamarabb felteszem a kérdést, és majd nem felejtem el megnézni sem. Az állatkert utáni nagy éhségemben és hogy még mennyi minden van , amit látni szeretnék beszabadultunk a sétáló utcán, ami a polgármesteri hivatallal szemben megy a Bazilika felé egy étterembe. Neve: Szürke barát, a kapu alatt be, majd jobbra le a pincébe :) igen éhes lehettem, mert mikor lementünk jutott eszembe, hogy nem bírom a szűk helyeket, és mikor körbenéztem láttam nincs ablak :D Szóltam a pincérnek, hogy mi lenne ha az ajtó mellett leülnénk, mert kicsit félek beljebb menni, de azt mondta, ha enni szeretnénk, akkor muszáj bemenni hátra :) jó a többiek is nagyon éhesek, majd beszélgetünk elmúlik a pánik, hát volt is időnk, mert az 5 tál ételt megkaptuk majdnem egy óra múlva, úgy, hogy rajtunk kívül egy asztalnál ültek ketten. Bárcsak ne mentem volna be, mert 15 ezer forintért olyan ételt kaptunk, hogy mifelénk ezt visszavitte volna, és már bánom, hogy nem keltem fel az asztaltól, mert utólag belegondolva, hogy a rántott hús, a gordon, a magos csirkemell a rízs és minden feketére volt őröltborsozva íííííííííííííííí lehet valami nem volt friss? A kislány rántott sajtját reszelni kellett, hogy a panírt átvágjam, a camambert mellé nem áfonyamártás vagy szósz volt, hanem egy kis dzsem :D nade a város olyan gyönyörű volt, hogy utána elfelejtettük a nem megevett rossz ételt, amit ki is fizettünk :D azért a végén közöltem, hogy nem ízlett egyik étel sem és felénk nem így főznek, a pincér azt mondta itt ez az általános fűszerezés és sajnálja, viszlát. Jah a meccsnézésében megzavarva szóltam, hogy már jó lenne ha fizethetnék, mert távoznék, a válasz mindjárt megyek, kicsit még rámeredt a tv-re, így 2 órát töltöttünk ott, lehet, hogy emiatt láttam kevesebbet. Többet sosem mennék oda.
2018. júl. 3. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig a Szürke barát étterem is jó hely.

Finom, friss és bőséges a kaja.

A menük is jók, sokan járnak oda ebédelni, menüzni.

2018. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet kifogtuk, de 5 különböző kajából egy sem volt jó, az durva. Amikor a kislány rántott sajtját nem tudtam a késsel elreszelni … amikor olyan borsos a hús, hogy azon kezdesz el gondolkodni, hogy lehet már baja volt és elnyomják borssal … hát nekünk nagyon nem!
2018. aug. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!