Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Starbucksban milyen árak...

A Starbucksban milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Nemrég nyílt a szomszéd városban, és szeretnénk elmenni a barátaimmal, viszont a neten nem talàlok árlistát.

Akik jártak már ott, meg tudják mondani hogy melyik terméket érdemes megvenni, melyik finom, és az árak kb hogy vannak?

Köszönöm!


2018. júl. 20. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Horrorisztikusak.
2018. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Drága nagyon és annyira nem is finom, ha jól emlékszem háromféle méretben adnak egy kávét, nagyjából egy ezres egy közepes pohár, nekem inkább csalódás volt.
2018. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A napokban láttam a Sparban Starbucks kávét a hűtőben, kicsivel több volt, mint két deci és 700 Ft volt. Elég durva.
2018. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Durva árak vannak, és amit kapsz érte, az nem éri meg.
2018. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem éri meg, inkább hype mint finom. Jó, nem mondom, nem ihatatlan, sőt van ami egész kellemes, de egy starbucks kávé árából iszok hármat a Freiben mondjuk, és nekem sokkal jobban is ízlik.


Várostól függően a starbucksban egy közepes latte 900-1200 között mozog.

2018. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
aranyár aranyér
2018. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! Ment a zöld nektek!

Ezek után lehet inkább megfontoljuk a dolgot. Kicsit elment a kedvem :D azt hittem jobb. bár sejtettem hogy drága.

A Frei-be mi is néha beülünk, azzal meg vagyunk elégedve.

2018. júl. 20. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

A debrecenire gondolsz?

A fiam volt a Piac utcán és neki bejött, nagyon hangulatos és szuper csokis, krémesa brownie-juk. A Fórumban még nem volt.

Ha mégsem szeretnéd, akkor ott van a Csapón a Black Sheep.

2018. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen a debrecenire :) Köszi!!
2018. júl. 20. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyszer kipróbálhatjátok, legalább meglátjátok tetszik-e. Személy szerint a kávéjukat azért nem szeretem, mert számomra égett törökméz íze van.
2018. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!