Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapest heti, havi étel...

Budapest heti, havi étel kiszállítás?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani nekem olyan helyeket, amik ilyen módon szállítanak? Előre is köszönöm!

2018. aug. 20. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy ilyen módon? Egy egész hónapot előre akarnál megrendelni?
2018. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy van olyan hely, ahol lehet így rendelni.
2018. aug. 21. 05:52
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Van a teletál van egy e-food nevezetű ételszállító is, de ha beírod a keresőbe akkor egy csomót ki fog dobni és válogathatsz! Én régen a teletáltór rendeltem, de kévés volt az a kaja amit szerettem most már az e-foodról rendelek mert ott nagyobb a választék olyan kaják terén is ami jól jön az edzéshez, de mégis bele tudok néha csempészni egy kis hazait is!
2018. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

cityfood - egy hónappal előre nem, de pár héttel előre meg lehet rendelni, pl. most szept. 8-ig


egyébként miért lenne jobb a havi? olcsóbb úgy? vagy csak hogy kevesebbszer kelljen vacakolni magával a rendeléssel?

2018. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 A kérdező álláspontját nem tudom, de pl. én ezelőtt pizzériából rendeltem szinte minden nap ahol ude nem csak pizza meg tészta hanem saláták, sültek, gyrosok szóval nagy volt a választék, de ez minden nap fél óra munka után még haza érek+ kuvárni még megjön...

Sokkal jobb így, hogy egy hétre előre hétvégén kiválogatom megrendelem és délelőtt beteszik a portára vagy az ajtóm elé!

2018. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is gondoltam, hogy egy heti kaját megrendelni egyszerre több szempontból praktikusabb, mint naponta rendelni, de hogy heti vagy havi, szerintem nem olyan nagy különbség. Különben is, honnan tudjam, hogy mit lesz kedvem enni egy hónap múlva? És ha nem ragaszkodik a kérdező a havihoz, akkor sokkal több ételfutár közül választhat.
2018. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen főleg az idő számít. Nem is az a fontos, hogy most havonta vagy hetente tudjam előre megrendelni, hanem az, hogy ne minden nap ezzel foglalkozzak. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. aug. 21. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!