Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győrben lehet kapni valahol...

Meoi kérdése:

Győrben lehet kapni valahol békacombot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megkostolni a békacombot. Győrben még régebben lehetett kapni a szürke barátba de már sajnos nem. Tud valaki egy helyet ahol meg szolgálnak fel? A halgödör nem játszik mert nincs nyitva szombaton...

2018. szept. 29. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is keresem már egy ideje (székesfehérvári vagyok) de sehol nem találni. Utoljára Auchanban láttam gyorsfagyasztott, panírozottat, de nem akartam egyből ezzel kezdeni. Nem szeretem ezt az áruházat, de ott tényleg lehet kapni kígyót, békát is. :-) Esetleg nézz ott körül, ha nem ragaszkodsz a az étteremhez. Szerintem amúgy ott is mirelitből csinálják.
2018. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vámosszabadin talált párom egy éttermet ott szolgálnak fel 😊
2018. szept. 29. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A Metroban van gyorsfagyasztott. Igen, vámosszabadin a Vidra csárdában is szolgálnak fel.
2018. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!