Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hagyományosan milyen leves és...

Hagyományosan milyen leves és milyen savanyúság való krumplis tésztához? Grenadírmarshoz.

Figyelt kérdés

#krumplis tészta #grenadírmars #hagyományos menü
2018. okt. 11. 01:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Uborka saláta, az nagyon jó hozzá. De hagyd érni legalább egy napot.
2018. okt. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk legtöbbször zöldségleves, vagy paradicsomleves van előtte, és kovászos uborka, vagy csemege uborka hozzá.

De gyerekkoromban mindig gyümölcsleves volt, alma- vagy meggyleves.

2018. okt. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Jó lesz, gondolom.
2018. okt. 11. 05:54
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Hat én mindenképpen valami húsos levest készítenék ehhez.
2018. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Buggyantott tojásleves, zöldbab leves, paradicsom leves.

A lapos tányér szélét raktuk körbe télen karikára szelt csemege/ecetes uborkával, nyáron karikára szelt kígyó uborkával.

Esetleg cikkekre vágott paradicsommal.

2018. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálam a krumplistésztához három féle savanyúság jöhet szóba.

1. Cékla

2. Csemege ubi

3. Nyáron tejfölös ubi sali

Nem vagyok leveses, de egy gyenge zöldség levest, karfiol levest el tudnék kanalazni előtte. :)

2018. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Hagyományosan CÉKLA!!!!


A leves szinte mindegy, de inkább olyan, amiben nincs krumpli és valami könnyedebb, nem túl tartalmas leves....

2018. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Mi céklát ettünk hozzá nemrégiben, de szoktam enni hagymás paradicsomos salátával, savanyú-, vagy kovászos uborkával is.

Előtte húsleves, zöldségleves szokott lenni.

2018. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hagyomány.
2018. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy van-e ilyen hagyomány, én csemege uborkával, csalamádéval vagy nyers zöldségekkel enném (mint kb. mindent, de ehhez különösen jól megy) és ha lenne előtte leves, az valamilyen zöldséges, de nem krumplis lenne. Jó hozzá a húsleves, de mi olyat nem eszünk. A paradicsomleves kiemelkedően jó kombómak tűnik számomra. De mivel az étel nem savanyú és nem édes, sokféle leves megy hozzá, édesek is, sósak is, savanyúak is.
2018. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!