Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok olyan helyet ajánlani...

Tudnátok olyan helyet ajánlani, ami ebédre házhoz szállít Budapest XIV kerültbe és finom is?

Figyelt kérdés
Konkréten hónapok óta keresek olyan helyet ahonnét ebédre tudnék rendelni, de már elegem van abból, hogy ehetetlen teleket hoznak. Ma is ki kellett dobni a kaját mert ehetetlen volt. Volt olyan hely ahol rosszul is lettem az ételüktől. Van egy kettő ehető és nem is lettem rosszul a kajától, de egyik sem finom. Ilyen hely létezik a környéken?

2018. okt. 30. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a google-ba, hogy étel házhozszállítás budapest, akkor sok céget felhoz, mindegyik szállít mindegyik kerületbe. A részleteket illetően ők tudják pontosítani, hogy hogyan fogadják a futárt a kiszállítás helyszínén, mert hajnali óráktól lehetséges a szállítás, forgalmi dugó, meg hóakadály esetén késés is nyilvánvaló. Mi korábban a teletal.hu-ról rendeltünk, most az interfood.hu-tól. Mindkettőt megfelelőnek találtuk, nem zsíros a kaja, megfelelően ízletes (tényleg meg lehet enni) és elég nagy a választék, a kiszállítás egyszer használatos műanyag edényekben történik, tehát nem ételhordós megoldás.
2018. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen ezt csináltam :) Beírtam googleba, kidobott egy csomó helyet és nagyon sokat végig is próbáltam, volt ami ehető, volt amitől rosszul lettem(sajnos 3 hely is) és ebből lett elegem, egyik sem volt finom, amíg Pest mellett dolgoztam volt egy nagyon jó hely, ahol finoman főztek, de sajnos Pestre nem szállít és úgy látom itt normális étel kiszállító nem létezik.

2018. nov. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!