Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Zugló vasútállomás, Reiner...

Zugló vasútállomás, Reiner Frigyes park környékén olcsó (meki/kfc/burger képest) kajálda?

Figyelt kérdés

Akármilyen jó (beülős, akár butik is), lényeg hogy olcsó, de finom legyen, mennyit adnak meg egészségtelen része nem számít, bár a helytől ne kapjon sokkot egy ÁNTSZ-es.


Vidékiként nincs sok időm körbenézni az említett helyeken így a 2 hónap alatt 2 helyen voltam csak a Thököly úton ami nem nem gyorsétterem vagy épp gyros-os, céltalanul meg nem szeretnék bóklászni. Max 2-3 villamos/busz megálló fér bele vonzáskörzetnek.


Segítségeket előre is köszönöm.



2018. dec. 1. 22:42
 1/4 anonim válasza:
69%
Kínai a Thököly Dózsa sarkon egész jó, mi kozepsuliban oda jártunk
2018. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kínait nem ajánlanám,mert ott mostanában a tisztaság hagy kívánni valót maga után.

Viszont ezzel szemben van egy gyrosos(a nevét nem tudom,a sarki kocsma mellett),az egész rendben van mindenhogy(tisztaság tekintetében is,bankkártyát is elfogadnak)

2018. dec. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi köszi
2018. dec. 2. 02:17
 4/4 anonim válasza:
52%

Szerintem a sarki kínai nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nem lenne tiszta. A vele szemben lévő gyrosos fenséges, prémium gyrosok vannak. Ami még nagyon oldschool, de nekünk teljesen bejött, az szintén a Reiner Frigyesnél a kínais mellett a Palacsintakirály. Ott is van minden, jó áron és szerintem tök jók.

Kicsit lejjebb a vasútállomás felé a Stefánia út sarkán van a Stefánia étterem és pizzéria. Az sem rossz választás.

2018. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!