Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mikor nyit a KFC Veszprémben?

Mikor nyit a KFC Veszprémben?

Figyelt kérdés
Tudja valaki? Sehol sem írják. Szept. óta meg kellett volna már nyitnia. 😀 Köszi!

2019. jan. 9. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is úgy tudtam hogy szeptemberbe kellett volna, ezek szerint nem sikerült nekik :D
2019. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi! 😄 ezert az elso egy napban adhatnak ingyen a menuket 😅
2019. jan. 10. 10:33
 4/9 anonim válasza:
75%
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy azért nem nyitottak még, mert nincs (elég) munkaerő (mármint eladó)... De lehet, hogy tévedek... :-|
2019. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi penzert en se mennék oda dolgozni . 😃
2019. jan. 11. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megakadt az ősszel jó néhány hónapra az építkezés, de lehet már nyár végén is volt az. Az alspja meg néhány fal állt nagyon sok ideig és kb decemberben folytatták az építkezést. Most már a belsejét csinálhatják vagy az utolsó simításokat, ha nagyon jól állnak pedig a tesztelés (ha van nekik ilyen) mehet. Nagyon nagy titok övezi amúgy a nyitást, facen láttam, hogy hirdetésben kerestek az oldalukon alkalmazottat, vki kérdezte mikortól lehetne dolgozni, erre, hogy majd a nyitás napján szólnak neki, még annak sem mondanak konkrétat aki dolgozni menne hozzájuk. Most már talán meg fog nyitni.
2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Halexa06 válasza:
100%
Sziasztok! Én a Veszprémi KFC-ben dolgozom. Jelenleg nagyban folyik a pakolás-takarítás. Január 22-én sok szeretettel várunk mindenkit. :)
2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uh de jóó! :D Lesz valami action? :D
2019. jan. 17. 20:31
 9/9 Halexa06 válasza:
Azt nem tudom pontosan(szerintem nem), viszont lesz több új promó guglizzatok rá a KFC weboldalán. :)
2019. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!