Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's, Burger King és...

McDonald's, Burger King és egyéb hasonló éttermekben adott pénzért melyik ételek a leglaktatóbbak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általában kuponnal szoktam menni: 2 spicy burger, üditő, krumpli. De van amikor ez is kevés és 3 hambit is benyomok.


L

2019. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Burgerkines szendvicseket és kuponokat nem nagyon ismerem, viszont a meki elég laktató, ha kuponnal mész.


Szokott lenni a McRoyal McFarm páros üditővel, krumplival valami 1700-1900 ft-ért. Hát.. Elég laktató úgy hirtelen, viszont nálam mindig előfordul az, hogy ezek után csak hirtelen lakok jól és pár órával később szükségem van egy kis kajára még.

2019. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Burgerking blokk alján kérdőívet kitöltesz, azért adnak egy INGYEN woppert ha bármilyen nagy woppert veszel, menüben vagy anélkül. Akkor is ha akciós menüt veszel. Sok helyen napi menüben van 1190 Ft-ért. Ennél jobb ár/értékben nem találsz.
2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Sherry éttermeket szeretem, a CBA kajáldákat és a hozzá hasonló dekára árusító helyeket, rendes főtt étellel, mint pl a győri "Tejivó". [link]
2019. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
70%
Meki, 5 sajtburger és ok. Burgerking szerintem drágább, bár jobb a kaja minősége, de ott nem igen jártam. Mekiben nem érdemes drága dupla meg toronyház burgereket venni, nem lesz magasabb, mint 5 centi, marketing az egész, 5 sajtburger, az a legolcsóbb, és ennyi-annyi.
2019. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit kerülni kell!

Dupla sajtburger. 1 zsemle, 1 savanyúság 2 sajt, 2 hús, de picit drágább, mint két burger (2 zsemle, 2 savanyúság, 2 hús, 2 sajt)

Mindenképpen menüzni vagy kuponozni kell, akkor éri meg.

2019. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!