Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Székesfehérváron legjobb napi...

Székesfehérváron legjobb napi menü, ár/érték arányban? Esetleg vélemény pár helyről?

Figyelt kérdés

Nem szoktam menüzni,mindig főztem,de mivel az erzsébet kártyám megszűnt,és Széchenyi kártyára megy a cafetéria,így szeretnék találni egy jó helyet ahonnan mindig tudnám hozni a menümet.

Ugye ahhoz vagyok szokva hogy telepakolom a tányérom ha itthon eszek,menü kapcsán gondolom nem így van azért.

Amire eddig gondoltam az a Pluto önkiszolgáló étterem,nem tudom mekkorák az adagok,se az árat,aztán a Kiskukta étkezde,ott se tudom mekkora adagokat adnak,mást annyira nem tudok ahol a kártyámat elfogadják,nem drága,és nem kevés adag.

Te milyen menüket ettél idáig ?


2019. febr. 14. 16:24
 1/2 anonim válasza:

Sulikba és óvodákban kérdezz körül.

Régebben lehetett külsősöknek is rendelni ott. Csak ott kötve vagy, hogy mettől - meddig hozhatod el.

2019. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Pluto bezárt tudtommal, de példàul a József Attila utcában ott a Provance. Annak elég jó a híre.
2019. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!