Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Meleg barat etterem Budapesten?

Dorkababy kérdése:

Meleg barat etterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok abban kernem a segitsegeteket, hogy tudnatok-e ajanlani olyan helyeket, ahol ket meleg nyugodtan vacsorazhat anelkul, hogy titkolniuk kellene, hogy egyutt vannak. A paromat hivnam el vacsorazni. Elore is koszi a valaszokat!

2019. márc. 19. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, jártam már pat étteremben és dolgoztam is párban, de sehol nem volt téma a vendég szexuális hovatartozása. Ne essetek egymásnak ah étteremben és nem lesz probléma. Ez a különböző nemű párokra is vonatkozik
2019. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg akkor tudnal ajanlani valami jo helyet?
2019. márc. 19. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Fanyűvő

Egyik felszolgáló srác is meleg nagyon toleránsak az emberek

És jo a kaja!

2019. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Sehol sem kérdezik meg, hogy együtt vagytoke. Nincs melegbarát, vagy heterobarát étterem, mindegy, hogy mi vagy, nyílvános helyen senkinek sem nézik jó szemmel az enyelgését,ezt kell felfogni. Mindegy, hogy hetero vagy meleg pár falja egymást, egyiknek sincs helye egy éttermben. Ennyit kell megérteni és nem mindhil a homofóbiát keresni.
2019. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem keresem a homofobiat mindenben es mindenkiben. Egyaltalan nem akartam enyelegni es vegig nyalazni az egesz ettermet. Csak nem szerettem volna, ha mar azert rossz szemmel neznek rank,mert megfogom a parom kezet vagy puszit adok neki.
2019. márc. 19. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Bárki lehet bárhol akinek épp nem tetszik a dolog, ezen túl kell lendülni.
2019. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ftf1983 válasza:
WhyNot Bistro
2019. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért, de ÉTTEREMBEN puszit legföljebb a KISgyerekemnek adok, ha valamiért elkezd sírni. Még a férjem kezét se fogom, hanem az evéssel törődöm. És azt se látom, nem is figyelem, hogy a szomszéd asztalnál mit csinálnak, ha nem direkt azért csinálják, hogy feltűnősködjenek.
2019. ápr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 sőt, fel se nézel, csak a kaját bámulod folyamatosan, amíg arra vársz addig meg bemászol az asztal alá, magzatpózban.
2019. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
#10 ha evés közben a férjed hozzád mer szólni, akkor hívod a terrorelhárítást és beadod a válópert.
2019. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!