Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kétféle Trófea Grill létezik?

Kétféle Trófea Grill létezik?

Figyelt kérdés

[link] vs [link]


Hogy van ez? Mindkettő oldalon más-más éttermeket listáz, és az egyiknél zöld (Óbuda, Újbuda, Zugló), a másiknál meg barna a logó háttere (Király utca, Visegrádi utca és Margit híd, budai hídfő), mégis mindkettő Trófea Grill név alatt fut, hasonló árazással.


Google-n nem találtam erről értelmes (meg úgy semmilyen) összefoglaló cikket.



-----

Más: tudom, hogy a Kolbice/Kobe annak idején egy cég volt, de összevesztek a tulajdonosok, és kettéváltak. A Trófeánál is hasonló történt? Várom a válaszokat!


2019. márc. 31. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma nevük van, az alapkoncepció is ugyanaz de mégsem egy cég. Néhány éve érdeklődtem náluk csak kíváncsiságból s ködös válaszokat kaptam. Van olyan eset, amikor a két tulaj szétválik, lásd jobb-twix és bal-twix esetét.:-))
2019. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyenkor miért nem próbálja meg az egyik perelni a másikat? Pl. amelyik "előbb jött", a "később jött"et?
2019. márc. 31. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék az ügyvédek zsebét tömni, semmi értelme a pernek, nem hasonlítható össze egy sok milliárd dollárt hozó márkanévvel.
2019. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a .com-os az eredeti. Az első is a zuglói volt annakidején.

A többi csak franchise viszi. Úgy 10-12 éve pl. a Visegrádi nagyon putri volt, de 1 éve voltam, most teljesen jó a kínálat. De személy szerint Zugló vagy Újbuda :)

2019. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Más elképzelései voltak a tulajdonosoknak,ezért külön váltak.
2019. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ítéletek (kéz színe, melyekre klikkeltem): P = Piros; K = Kék; Z = Zöld


#1: Z

#3: Z

#4: Z

#5: Z


(Bocsi, elvoltam xD)


Köszönöm a válaszokat!! ^_^ Ha valaki tud esetleg még részletesebben, meg akár egy forrást is írni, ne habozzon írni, természetesen Z értékelést fog kapni ő is. :D

2019. márc. 31. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az egyik tulajdonost ezer éve,azért írtam hogy más elképzeléseik voltak a tulajdonosoknak.De úgy látszik mások jobban tudják,azért pontoztak le :D
2019. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg itt nem is, privátban kifejted, hogy miféle más elképzeléseik voltak?
2019. márc. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!