Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Starbucks legfinomabb ételek/i...

Howrselove kérdése:

Starbucks legfinomabb ételek/italok?

Figyelt kérdés
mi volt az eddigi kedvencetek a Starbucksban/mit érdemes mindenképp kipróbálni? (ha tudnátok mellé árat is írni azt megköszönném, körülbelüli ár is tökéletes).

2019. máj. 2. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha finomat akarsz enni/inni, akkor ne a Starbucksba menj.
2019. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
#1 +1
2019. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
97%

Én nekem a jeges chai latte, és a karamellás ostya ízlettek a legjobban. Meg még a sima (gyümölcs nélküli) sajttortát, és a matcha lattét is szerettem, csak azokat már úgy látom az oldalukon, hogy nincsenek fent az étlapon. (Régen, kb. egy éve voltam utoljára.) Ha érdekel, szerintem személyesen nézd meg.

Az italokból egy kis méretű 1000 Ft körül van, ahogy emlékszem, a sajttorta 700-800 Ft lehetett, az ostya (2 darab van egy csomagban) meg kb. 400-500 Ft. Igaz, kicsit túl van árazva, de akinek ízlik ott valami, az néha nyugodtan elmehet, nem?

2019. máj. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
Csak a kérdésre akarok válaszolni, (tehát szíved joga ha Starbucksba akarsz menni), amit én kipróbáltam és teljesen elvarázsolt annyira jó volt. Ősszel kapható pumpkin 🎃 íz. Ami viszont pl most is kapható és jó, a juharszirupos kávé. Az ára sajnos 1200 körül. Glamour napokon van 20%-os kupon. Ha ebbe a hónapba csak egyszer ihatnék ott kávét, a juharszirupos lenne. :) és nyugodtan szólj hogy a hab helyett tele kéred a poharat. (nekem az a halálom, ha a poharat úgy adják ki, hogy csak 80%-ig van tele). Sőt ha nem engedik tele, akadj ki hogy akkor storemanagert kérsz es sztornozod az egészet. Mégis milyen élményt akarnak nyújtani ha a poharat se töltik tele! :)?
2019. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek még van kedvence nyugodtan írhat :)
2019. máj. 5. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általában fehércsoki tortát tolok, mint süti, télen karamelles latte, nyáron karamelles frappuccino.


A 4es válaszoló meg szívesen meghívnám egy fehércsoki tortára, persze csak ha szeretné:)


34F

2019. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!