Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek sértve érezte...

Szerintetek sértve érezte magát a pizzafutár?

Figyelt kérdés

Rendeltem a lakásomra pizzát, 1 óra 20 perc mire kihozták, még enyhe volt de majdnem hideg. Sztem le se ejtik, hogy elhűl e mire a vendégnem kiviszik, vagyis a megrendelőnek.


Lènyeg, egy 25 év körüli srác hozta a pizzát de mosolyogva, jókedvűen. 1380 forint volt, kétezressel fizettem és mondtam, hogy 1400 -ból kérek vissza.


Erre hirtelen kicserélték a gyereket egy morcos sértődött gyerekre aki azt monda ekkor, hogy "köszi" és ideadta a visszajárót és elment.


Szerintetek sértve érezte magát, hogy csak 20 forintot kapott? Vagy mi lehetett a probléma?


Lehet nem is rám sértődött meg csak ott jutott eszébe valami, de szerintem igen.



2019. júl. 10. 11:45
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
73%
Ne törődj vele, néhány futár azt gondolja, hogy neki jár a borravaló, miközben maximum egy gesztus a vevő részéről
2019. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%

Legközelebb ne szólj semmit, hagyd, hogy az utolsó forintig visszaadjon.


Én egyébként úgy szoktam, hogy mondjuk 1490 a pizza, fizetek kétezressel. Ő ad egy ötszázast, és belekotor a zsebébe apró után, én meg mondom, hogy hagyja csak. Egyik se sértődött még meg.

2019. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Enyhe pizzáért enyhe borravaló.
2019. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
20 forint borravalót nem adunk. Az valóban sértő. Annyira nincsen rászorulva, az alamizsna. Vagy arányosat vagy semmit, az legalább elvből van. Ha a szállítás sebességével nem vagy megelégedve, azt mondd meg, és a cégnek is. Lehet, hogy a futárnak semmi köze hozzá.
2019. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes, azt nem érzi sértőnek, hogy furikázással keresi a kenyerét?
2019. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

Enyhe pizzát se viszünk ki mert az sértő. Vagy hideg legyen, vagy meleg.

Mitől volna sértő, ha nem kell az aprót kotorászni a futárnak?

2019. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Langyos, könyörgöm, langyos....
2019. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
# 1-es, azért így nem teljes a kép. Rengeteg vendéglátós munkahelyen vesznek fel a szemétláda főnökök úgy futárt, sőt pincért is, hogy kb. 70%-os a bér, ahhoz mérten mint amennyit a melóért adni kellene, a fennmaradó 30%-ot majd kiadja a jatt. Persze erről nyilván nem a vevő (evő :D) tehet, de ilyenkor azért vág sok ilyen bérezésű alkalmazott fancsali képet.
2019. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Mivel tudom, hogy mennyit fogok fizetni, egy 200-ast mindig adok, ha mondjuk ilyen a vége az árnak, mint amit írtál, és érezni a dobozon is hogy még meleg a pizza, betartották a telefonon bemondott időt is. De itt mivel langyos volt a pizza, ráadásul vártál rá majdnem másfél órát, örüljön a huszasának is. Mondjuk számíts rá, hogy legközelebb már jéghidegen kapod, mert neked viszi utoljára, az a pizza meg már milyen? Szar. Nem írtad, hogy kisközség, kisváros, vagy nagyobb területet jár be egyszerre.
2019. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe pizza, mi? :D
2019. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!