Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a legjobb módszer, h...

Mi a legjobb módszer, h lemenjek alfába?

Figyelt kérdés

sokszor próbáltam már, de csak néha sikerült, azonban volt, amikor alvásból pont alfába ébredtem.

sokáig nem tudok mozdulatlan maradni, egyszerűen kellemetlen, ezért lenne jó, ha mihamarabb le tudnék menni.

a számolásos módszer nálam nem válik be, vmi hatékonyabb kell, jöhetnek saját tapasztalatok is.


2010. júl. 14. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Jelentkezel autószerelőnek. Az első pár hónapban biztos lesz egy-két Alfa, aminek kicserélheted az olaját...
2010. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig nyugtató zenéket teszek fel vagy kifejezetten erre a célra alkalmas számokat. Biztosítom hogy a környezetem ne tudjon engem megzavarni. a legkényelmessebb fekvőhelyzetet választom ki. bár azt írtad hogy a számolás nem vált be, egyet azért mégis tanácsolnék. Képzeld el hogy egy lépcső tetjén állsz. a legfelső a 20. lépcső. ahogy egyre lejjebbmész a lépcsőfokokon mondogatod hogy 19, 18... és érzed ahogy haladsz lefele hogy ellazulsz, minden gondod eltűnik, egyre mélyebbre és mélyebbre mész. Nekem ez mindig beválik. Egyszer annyira ellazultam hogy nem is éreztem a testemet. csodálatos érzés volt. sok sok gyakorlás és nyugalom kell hozzá. sok sikert
2010. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

halgasd meg ezt a vidit es nagyon ellazulsz:)


http://www.youtube.com/watch?v=jkTWZWYc2Tc&feature=PlayList&..

2010. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a lépcsőset én is próbáltam (persze számok nélkül :), és nekem is bevállt néha, de mostanában az sem.


még írjatok nyugodtan technikákat, nwe tartsátok magatokban.

2010. júl. 14. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Kérd meg az anyóst,hogy csapjon a fejedre nyújtófával.Akkor sokáig alfába fogsz maradni.
2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fura h mennyi hülye van itt agykontroll-témában, de legalább viccesek :D
2010. júl. 14. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Én is a lépcsős módszert használom, de gyümölcsökkel.

Fokonként egy-egy gyümölcs.

2010. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

közvetlenül ébredéskor és elalvás előtt Alfában vagy, ezen ne lepődj meg :)


egyébként.., sikerült fejleszteni? :)

2010. júl. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ott a gond, h ez nálam sokáig tart, de nem bírok egy pozícióban lenni sokáig, ha egyszer sikerül rendesen lemenni alfába, ak a 3 ujj technikára nagyon rágyúrok, h később eredményes legyen.
2010. júl. 26. 12:21
 10/11 anonim válasza:

ja-ja, én is úgy szoktam, fokonként egy gyümölcs...

fél szilva, fél körte, néha egy kis vegyes is, meg egy pár sör és már alfába is vagyok.....

volt hogy 3 napig alfában voltam a haverokkal....

2010. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!