Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gazdagodtál már meg a vonzás...

Gazdagodtál már meg a vonzás törvényével vagy ismersz olyan embert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem és nem is ismerek ilyen embereket. Igaz,hogy ezzel nem is lehet meggazdagodni! Ehhez nem elég a pozitív gondolkodás.
2010. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor csak kamu a film?Kár!
2010. júl. 14. 23:01
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem bejött. Gondoltam, hogy van 10 millió a számlámon, egésznap itthon ültem és hopp egyszer jött az SMS, hogy utaltak 10 milliót számlámra!
2010. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem az a gazdag, akinek nagy a vagyona...hanem akinek kevés a vágya...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én hónapok óta ezt gyakorolom, de még nem jött össze az igazi vágyam. Nem akarok én baromi gazdag lenni, csak szeretném befejezni a házunkat és normális körülmények között felnevelni a gyerekeinket (ez sem kis összeg). Bár sok jel van, amik a vágyamra utalnak, de lehet, hogy ezeket csak én akarom látni. Majd jobban igyekszem. Remélem mihamarabb sikerül mindenki és az én vágyam beteljesülése is.
2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sikeresen alkalmazom, de természetesen ehhez jó hogyha a gondolkodásodon is változtatsz és nem negatív véleményeket vársz pl. erre a kérdésre, hanem ha te is szeretnéd hogy használni tudd, +erősítéseket=)) Szerintem a film és a könyv is tök jó! Sokszor olvasok bele a könyvbe is napközben, hogyha valamivel kapcsolatban úgy érzem, szükségem van rá. Sok sikert hozzá=))
2010. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hol lehet beszerezni ezt a könyvet de főleg filmet amit emlegettek? Engem is érdekelne, végül is egy kis gondolkodás nem árthat, nemigaz? :-D
2010. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindenesetre a film hatására elkezdtem pozitívan gondolkodni,már úgy ébredek és jókedvűek a napjaim,gyakorlom a filmben ajánlottakat.Én is arra vágyom,mint az egyik válaszoló,nem hatalmas vagyonra.Eddig annyi történt,h a rég nem látott anyám váratlanul írt egy sms-t,h meglátogat és hoz egy kis pénzt.Így is lett.Kezdetnek nem rossz.Majd írok még,ha vmi történik.(azoknak,akik hisznek benne)
2010. júl. 17. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
inkabb hisztek abban a szar titokban min istenben? a gazdagsaghoz esz kell es sok tanulas
2010. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én hiszek Istenben.Egyik kizárja a másikat vagy mi?Sajnos az ész és a sok tanulás sem mindig elég,erre a férjem az élő példa.Amúgy meg nem meggazdagodni szeretnék,csak egyenesbe jönni és nem máról holnapra élni.
2010. júl. 18. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!