Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért akarják elhitetni a...

Miért akarják elhitetni a zaklatók a célszeméllyel hogy esélye sincsen normális életre? Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Aki hisz ebben. Csak az válaszoljon. Tehát észrevettem hogy szoktak figyelni emberek ha például megyek az utcán. Az egyik egy BMW-s srác volt és direkt láttam hogy valakivel beszélget telefonon. Majd engem nézett. Megindult felém aztán egy nő beszállt a BMW-be. És ez nem az első ilyen eset. Láttam utána hogy többször elmentek mellettem. Ez tuti hogy a zaklatók műve. Mi a céljuk vele?
2019. okt. 24. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Te érted ezt a zagyvát ?
2019. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Direkt láttad? Szóval magadnak kreálod ezeket.

Ez amúgy miért ezotéria? És mi az, hogy esèlyed sincs a normàlis életre? Ezt ki mondta, mikor? Vagy mi van? Nem értem...

Fordulj pszichológushoz (vagy inkább pszichiáterhez...)

2019. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!