Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ez ellen? Szerintet...

Mit tegyek ez ellen? Szerintetek ez normális? Nagyon zavar

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van, egész nap tanulok, megiszom 1-2 kávét.

Ilyen 3 felé szoktam elaludni. De többször volt hogy nem tudtam elaludni. Ez egy dolog, de emellett sírás határán vagyok és ami mégrosszabb, hogy furcsa és rossz gondolataim vannak, meg bevillannak ijesztő képek, gondolatok. Pl hallok valami zajt, bepánikolok hogy be akarnak törni hozzánk és bántani akarnak. Meg ijesztő arcokra gondolok ha lecsukom a szemem és egyszerűen már kedvem sincs aludni de közbe érzem magamon hogy fáradt vagyok


2018. dec. 26. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nevezik a stressz hatásának. :D Üdvözöllek az egyetemista létben! :D


Sportolni kell, időben lefeküdni, egészségesen táplálkozni.

2018. dec. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez nem 3 napja megy így... Ez akár egy nagyon komoly mentális gond is lehet. Mit tegyél? Kezeld; kezeltesd! Hogyan? Terápiával. Mit csinálj? Menj el terapeutához. Min gondolkodj? Mi okozza ezt a szorongást? Min változtass biztosan? Ne halogasd a tanulást, ne éjjelezz!

Nagyjából ez!

2018. dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írta túl van feszítve az idegrendszered. Sportolj, pihenj, relaxálj.
2018. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikészültél idegileg. Nagyon nem jó, ha csak 3 felé alszol el. Kezeltesd magad, mert ebből komoly bajod is lehet, és akkor hogy tanulsz tovább?
2018. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok akik a válaszolókat lepontoztak írhatnának is...
2018. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!