Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi történhetetta az éjszaka?

Mi történhetetta az éjszaka?

Figyelt kérdés
Éjszaka hajnali 1kor fekudtem le de előtte furcsaságokat vettem észre pl. az ajtó rezeg, de az csak akkor szokott amikor megy a mosogép de most nem ment meg a tükör is rezeg. Elkönyveltem annak, hogy a fáradtságtól rosszul látok es nyugovora tertem. Eltelt kis ido es majdnem elaludtam amikor az almomban tortent egy csattanas szeruseg es felebredtem. Utana majdnem megint elaludtam am ekkor egy nagyon hangos búgás hallottam a fulemben es teljesen ledermedt a testem, mozogni se tudtam akarhogy peobalkoztam es kiabalni se csak tatogtam. Ezek utan lattam par alakot de nem tudtam kivenni belole hogy ezek mik. Nagyon rossz volt utana, alig tudtam vissza aludni es mintha valaki még ott lett volna a szobaban.
2019. nov. 7. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletesen leírtad az alvási paralízis tüneteit. Nem kell félned, nincs semmi baj. Próbálj megnyugodni.
2019. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Ahogy az első írta. Ez egy alvási paralízis volt. Ez egy olyan állapot, amikor a tested még alszik, de az elméd már ébren van. És ez az alvási paralízis olyankor szokott létrejönni, amikor az embert pont akkor ébresztik fel amikor épp az álmodási, azaz a REM ( rapid eye movement ) fázisban van. De melegen ajánlom a Tanulom Magam Youtube csatorna alvási paralízisről szóló videóját. Adok is egy linket, pillanat.
2019. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Lóf@zt paralízis,a tudatlanok mentsvára,könnyű rákenni mindenre amit nem ismernek...én halovány alakok,búgás és rezgések nélkül önmagamtól felkeltem ugyanebben az időpontban arra a nyomasztó érzésre,hogy valaki van a szobámban..miután fennhangon elküldtem (szabad akarat törvénye) üres lett a szobám és el tudtam aludni..


bármi lehetett esetedben,dns-tisztítás utáni hangolás (ahhoz nem kéne közben kapálóznod),kíváncsiskodók,akármi...fél/álom állapotban a fátyol eltűnése óta egyre gyakoribban lesznek a hasonló tapasztalások...

volt egy éjjel amikor arra ébredtem,de szószerint kipattant a szemem,hogy közvetlenül a fejem közelében a fülembe kattog-csetteg valami furcsa nyelvezettel...mintegy hüllőszerű valami,el sem tudtam téveszteni,mert még életemben nem hallottam hasonlót..

2019. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokszor alvási paralízisem,csattanás,búgás,az egyik fülemben halk zene szólt kb 10 másodpercig.Valahol olvastam hogy az erős áramingadozás miatt is lehetséges ez a dolog.
2019. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 éves voltam.Kétszintes házban laktunk anyu és bátyam. Mi a tesómmal az emeleten. Macska velem a szobában. Tv-ztem de úgy éreztem figyelnek,ez olyan este 9 körül volt,már sötét volt kint. Macska elkezdett morogni meg fújni,én beparáztam kinyitottam az ajtót ő leszaladt az alsó szintre be a fotel alá,mentem én is le anyuhoz. Macskát megnéztem előtte,még mindig fújt és arcon karmolt ahogy odahajoltam. Bementem anyu szobájába,hogy szeretnék itt aludni,mert félek.Pár perc múlva jött a bátyám is,hogy parázik,atv-je ki-be kapcsolgat éseolyan mintha figyelnék. Fél óra múlva megjelent mostoha nővérem,hogy eljött a lakásbol,mert rohadtul fél nem akar egyedül lenni. Tesómmal anyu szobájában,nővérem a másikban aludtunk. Elcsendesedett minden,befordultam a fal felé és hangos zúgás erős fényt lett majd mintha a felül levő vállam tolták volna lefelé,ezután a nyakamon egy iszonyat erős fájdalom. Akartam kiabálni de semmi...Ahogy a zúgás és a fény abbamaradt,abban a pillanatban anyu kiáltott fel,hogy jól vagytok? Mondtam,hogy nem,fáj a nyakam. A bal oldalon fül és kulccsont közti részen 3 pötty háromszög alakban. Kicsi para majd elaludtunk. Másnap reggel mindannyian elaludtunk,8-kor riadtunk fel az 5 órás ébredés helyett. Az ébresztőóra eltűnt,a fali órák 23:00-kor megálltak.

Utána sokáig nem mertem egyedül aludni.

A semmiből 1 évre rá egy ideig a valahonnan bevilágító éles fény megmaradt de tudtam mozogni. Kiugrottam az ágybol,hogy szaladok le a lépcsőn de sem a fenti szoba sem a nappali sem a lépcsőház villany nem működött olyankor soha. Ez kb.4 alkalommal volt.Azután vége lett. Az elmúlt 2 évben már más van,éjjel suttogást hallok néha,női hang,de nem értem mit mond,csak a "hallod?,figyelj"-ig értem. Szobakutya szokta ugyanazt a fekete füstgomoly szerű valamit nézni amit mi is,amikor a szobán végiglebeg. De nem foglalkozunk vele. Az első 2 alkalommal még ugatta és ment utána,morgott,de már ő sem foglalkozik vele.

2019. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!