Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Agykontroll

A kérdés

Mi történhetetta az éjszaka?

Éjszaka hajnali 1kor fekudtem le de előtte furcsaságokat vettem észre pl. az ajtó rezeg, de az csak akkor szokott amikor megy a mosogép de most nem ment meg a tükör is rezeg. Elkönyveltem annak, hogy a fáradtságtól rosszul látok es nyugovora tertem. Eltelt kis ido es majdnem elaludtam amikor az almomban tortent egy csattanas szeruseg es felebredtem. Utana majdnem megint elaludtam am ekkor egy nagyon hangos búgás hallottam a fulemben es teljesen ledermedt a testem, mozogni se tudtam akarhogy peobalkoztam es kiabalni se csak tatogtam. Ezek utan lattam par alakot de nem tudtam kivenni belole hogy ezek mik. Nagyon rossz volt utana, alig tudtam vissza aludni es mintha valaki még ott lett volna a szobaban.

nov. 7. 06:17  Privát üzenet  

A válaszok
Tökéletesen leírtad az alvási paralízis tüneteit. Nem kell félned, nincs semmi baj. Próbálj megnyugodni.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 7. 06:28 Privát üzenet
Igen. Ahogy az első írta. Ez egy alvási paralízis volt. Ez egy olyan állapot, amikor a tested még alszik, de az elméd már ébren van. És ez az alvási paralízis olyankor szokott létrejönni, amikor az embert pont akkor ébresztik fel amikor épp az álmodási, azaz a REM ( rapid eye movement ) fázisban van. De melegen ajánlom a Tanulom Magam Youtube csatorna alvási paralízisről szóló videóját. Adok is egy linket, pillanat.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 7. 07:40 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 7. 07:41 Privát üzenet

Lóf@zt paralízis,a tudatlanok mentsvára,könnyű rákenni mindenre amit nem ismernek...én halovány alakok,búgás és rezgések nélkül önmagamtól felkeltem ugyanebben az időpontban arra a nyomasztó érzésre,hogy valaki van a szobámban..miután fennhangon elküldtem (szabad akarat törvénye) üres lett a szobám és el tudtam aludni..

bármi lehetett esetedben,dns-tisztítás utáni hangolás (ahhoz nem kéne közben kapálóznod),kíváncsiskodók,akármi...fél/álom állapotban a fátyol eltűnése óta egyre gyakoribban lesznek a hasonló tapasztalások...

volt egy éjjel amikor arra ébredtem,de szószerint kipattant a szemem,hogy közvetlenül a fejem közelében a fülembe kattog-csetteg valami furcsa nyelvezettel...mintegy hüllőszerű valami,el sem tudtam téveszteni,mert még életemben nem hallottam hasonlót..

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 7. 13:54 Privát üzenet
Nekem is volt sokszor alvási paralízisem,csattanás,búgás,az egyik fülemben halk zene szólt kb 10 másodpercig.Valahol olvastam hogy az erős áramingadozás miatt is lehetséges ez a dolog.

A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 8. 19:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen oka lehet hogy az exemmel álmodtam?
Olyanban szeretnék segítséget kérni hogy a tegnapelőtt éjszaka folyamán volt egy rémálmom? És hogy az mitől lehetett?
Álmok blokkolása lehetséges? Hogyan?
Hogy lehet tudatosan álmodni, esetleg álom közben a testünkből kilépni és a valós világot megfigyelni?
Meg lehet tenni, hogy egy éjszaka 2 embernek küldök szubjektív üzenetet?
Alfába csak éjszaka lehet lemenni?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Agykontroll rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!