Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A pozitív és negatív érzelmekn...

A pozitív és negatív érzelmeknek milyen a rezgése?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Az agyban a "gondolatok" vagy "érzelmek" tulajdonképpen apró elektromos jelek, tehát feltételezhetően az idegek, miközben továbbítják ezt a jelet rezegnek. De közvetlen értelemben az érzéseknek nincs rezgése, annak fogalmi mivolta miatt. Tudós meg nemvagyok hogy megmondjam neked hogyan rezegnek az idegvégződések az agyban, de nyilvn nem is arra voltál kiváncsi hanem valami orbitális f6szságra.
2019. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétes.
2019. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

a negatívé alacsony, a pozitívé pedig magas.

nézz csak utánna az agy képességeinek a neten a videók között főleg.

csodákra képes az agy és vele a gondolatok is.

pl.: megváltozik az agy szerkezete ha mondjuk össze kötjük néhány ujjunkat és sokáig azokat nem használjuk.

ha valamit nem használunk akkor az agy funkcionalitása is megváltozik olyanra h amit nem használtunk korábban azt felhasználja stb.

de a pozitivitás a legjobb.

egy járásra képtelen ember is képes lehet valamelyest újra járni.

2019. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

"egy járásra képtelen ember is képes lehet valamelyest újra járni."

Tiltakozom az általánosítás ellen!

Mindkét lába tőből amputálva ember: járásképtelen.

Semmilyen rezgés használatával, semmilyen agy szerkezet-átalakulással nem lesz járóképes.

2019. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
41%
Semmilyen.
2019. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
AGYKONTROLL, megy az emberek hülyítése.
2019. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

kiben?

ahogy mi éljük meg vagy ahogy más érzéseit érzékeljük magunkban?

2019. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KulGery ***** válasza:
84%
18 évesen voltam korházban, és sokszor csapolták az agyvizem... a gerincen keresztül, derék tájékon beszúrnakk egy tűt és azzal csapolnak... Egyik alkalommal sajnos egy ideget megvágtak. Attól kezdve a bal nagy lábujjam nem tudtam felhajtani. Nos. én elég mozgékony ember vagyok, és ki is haszálom a testem minden pontját. Így ez is "hiányzott". Pontosan nem tudom mikor, de fél év múlva már félig fel tudtam emelni, és két év múlva már teljesen. Hogy az idegsejt állt-e helyre, lehet, de szerintem kerülőút alalkult ki, és úgy vezérli a rendszer azokat a testrészeket, melyeket használok, illetve használni akarok.
2019. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Volt idő, amikor nem tudtam járni.

Aztán rezgések hatására (ringatás, dajkálás) megtanultan előbb mászni, aztán járni is.

Ezek szerint a ringatás, dajkálás pozitív rezgés, mert tanulási folyamatot segített elő.

Ha viszont ezek a rezgések túl erősek voltak, sírást eredményeztek.

2019. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Laczkó János Mihály ***** válasza:

Az érzés, érzelem, érzelmi állapot valóságos (pozitív), nem ellentéte (negatív) a valóságnak.

Lényegében az érzelem mindig valóságos.

Az érzelem nem rezgés, hanem (komplex)állapot.

2019. dec. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!