Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolati üzenetküldés? Hogy...

Gondolati üzenetküldés? Hogy vegyem rá, hogy akarja a babát?

Figyelt kérdés

Terhes lettem nem tervezetten. Férjem abortuszt akar, én nem, de azt sem, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk.

Leszögezem, nem arról van szó, hogy nem szereti a gyerekeket, vagy nem fér bele anyagilag. Ő maga mondja, hogy egy év múlva már jöhet, most még ne.

Én meg nem tudom elfogadni, hogy elvetetem, aztán nemsokára csinálunk másikat, mintha egy tárgyról lenne szó.

Valamiért védekezés ellenére most akar jönni. Először én is megijedtem, de már egy csodának élem meg. Bármit megtennék, hogy velünk maradhasson, de észérvekkel nem megy, nem tudom meggyőzni.

Bármi praktika, agykontroll, vonzás törvénye érdekelne, amivel jobb belátásra tudom bírni a férjem.

Sajnos, neki ez nem élet még, semmi rosszat nem lát abban, hogy elvetessük azért, hogy pár hónapot halasszunk a szülővé váláson. Én viszont úgy érzem, látni se bírom ezek után. Az egyetlen megoldás az lenne, ha meggondolná magát. Bármilyen ötletért hálás lennék. Gúnyolódók kíméljenek, épp eléggé padlón vagyok így is.



2019. dec. 14. 17:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

Férjed hogy áll az ezotériához? Lehet, ha megtudná hogy te meg akarod agykontrollozni meg bűvölni, szuggerálni meg egyéb boszorkányságot csinálni, már pakolhatnád is a bőröndöt.


Pedig a képlet elég egyszerű: nem való gyerek egy olyan családba, ahol nem várja és fogadja el mindenki. Ez nem a megszokásról meg a megszeretésről szól. Erőltetni meg nagyon nem kellene, mert nehogy a két szék között a pad alá ess, amikor a férj is lelép, meg a stressztől a gyerek is elmegy, te meg ott maradsz magadban, mert fontosabb volt a gyerekvállalás, mint a közös akarat.

2019. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tartom meg egyedül, de úgy érzem, ha elvetetem, nem tudok többet úgy nézni rá, nem tudom elképzelni, hogy hozzám ér. 7 éve együtt vagyunk, 30on bőven túl, dolgozunk, max gyedet kapnék stb. Ha soha nem akarna gyereket, megérteném. De ez a várjunk még egy évet, majd lesz másik...ez kiveri nálam a biztosítékot. Tudom, hogy imádná ő is. Léteznie kell valaminek, ami hat rá.
2019. dec. 14. 18:12
 3/31 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de mi az indoka? Miert nem akarja most? Mert semmi okot nem lattam eddig


kell legyen

"szorakozni akar meg egy ideig"?

2019. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Hogy menjünk elutoljára egy jót síelni, nyaralni egy jót anélkül, hogy nagy pocakom lenne és extra vigyáznom kellene magamra. Hogy élvezzük egymást kettesben intenzíven még egy évig.

Nekem ezek nem indokok, ezt csináljuk 7 éve, én pedig 34 vagyok.

Amúgy imádja a gyerekeket, beszéltünk róla, hogy lassan jöhetne. Ezért egy éve már csak megszakítás van, mert ha jön-hát jöjjön. Most meg ezt csinálja, szerintem berezelt csak.

Kell lennie valami módszernek, ami meggyőzi.

Gindolati üzenet küldés hogy működik? Tudja valaki?

2019. dec. 14. 18:35
 5/31 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem ezotéria, de fel kellene már fogni, hogy a nő magának szül.
2019. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem fogom úgy megszülni, hogy talán nem lesz apja. Azt sem szeretném, hogy az amúgy szuper házasságunk tönkremenjen az ab miatt.

Kell legyen valami megoldás. Valami, akár természetfeletti dolog...hogy kapjon egy jelet, egy álom, ami elgondolkodtatja, bármi.

Fogékony az ilyesmire amúgy. Hisz a sorsban, életfeladatban, magasabb erőben. Nem gyakorol semmilyen vallást vagy ilyesmi, de hiszi, hogy léteznek dolgok, karma, stb.

Ezért gondoltam, hogy küldenék egy jelet pl... csak nem tudom hogy csináljam. Nem sok időm van. Kb 2-3 hét. 5 hetes vagyok.

2019. dec. 14. 18:49
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Én használom az agykontrollt, vonzast, de az egy rohadt nagy igazság. A nő magának szül.

Akár most,akár jövőre.


Egyébként gondolkozz már egy picit.

Miért mondja, hogy egy utolsó nyaralás, síelés?

Soha az életben nem akar gyereket. Csak nem akarja megmondani.

2019. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%

Rakd elé az asztalra a tesztet. Az elég jel lesz neki.


Mondjon igent vagy nemet.

2019. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
V2K fegyver. Néha szoktam beszélgetni a pszichopatákkal aztán olyanokat mondanak hogy "Te gusztustalan,te csúnya " 😂
2019. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egy nő magának szül, de nem mindegy, hogy eleve így indulok neki, vagy valamiért így alakul.

Szerető családot szeretnék a kicsinek, ha egy mód van rá.

Akar gyereket, ennyire ismerem azért. Ill elég egyenes ember, néha bántóan egyenes, megmondaná ha nem. Sokat beszéltünk róla.

Egyszerűen berezelt, halogatná még, de ez a baba úton van.

De nem is ez a kérdés...valami módszert írjon valaki, ami működhet, könyörgöm :(

2019. dec. 14. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!