Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Üzenetküldés alfában kinek...

Üzenetküldés alfában kinek sikerült?

Figyelt kérdés

Szoktam lemenni alfába, és meditálni. Na most van olyan itt aki sikeresen küldött üzenetet? Mennyi idő után ért el vele célt? Hányszor küldte el?

Tegyük fel egyik ismerősömmel szeretnék találkozni, és annyit küldtem neki, hogy keressen meg és találkozzunk, mert jó lenne látni. Mikor jöhet a siker? Kell-e neki idő? Hányszor érdemes "üzenni"?

Tudom, sokan nem hisznek benne, ők lépjék is át, tudom van sms, fb stb., de engem érdekel ez a dolog és hiszek benne :) köszönöm :)



2019. máj. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia,

Egy másik topicban már leírtam a sikeremet, bemásolom Neked ide is:


Nekem vannak sikereim azzal kapcsolatban, hogy elértem szubjektív kommunikáció által hogy megkeressen az akire nagyon vágyakoztam.



Én azt csináltam hogy lementem alfába, aztán magam elé képzeltem őt, és ilyeneket mondtam neki hogy: Köszönöm hogy engem választottál. Kérlek hívj fel. Ígérem hogy minden a te tempódban fog zajlani. Minden rendben lesz, ne aggódj.



Máskor azt képzeltem alfában hogy a telefonom csörög, és az ő nevét írja ki. Konkrétan és tisztán kell látni ezeket magad előtt, szinte hallani a csengőhangot, stb.



Ezeket naponta, elalvás előtt és felkelés után is elképzeltem. Így ment ez kb 2-3 hónapig. Aztán egy idő után valahogy nem éreztem már szükségét hogy üzengessek neki, mert valahogy éreztem hogy mostmár sikerült. Valahogy úgy tudnám leírni, hogy mikor fixen tudod hogy van valamid, akkor már nem vágyakozol rá, meg nem vizualizálod, mert úgyis tudod hogy a tiéd.



Aztán képzeljétek, kb. 2-3 hónap után iylen hirtelen elmozdulás történt.


Rengetegszer hívott, kb. minden nap. Volt hogy naponta többször is. Még nem jöttünk össze hivatalosna, de gyönyörűen haladunk. :)



Lényeg hogy szeretettel és őszintén, a szíved legmélyéről kívánd hogy megtörténjen, és senkinek ne hidd el az ellenkezőjét. Jobb ha nem is beszélsz róla. Tartsd meg magadnak, amíg be nem teljesül.

2019. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Ja, én is ültem a spanokkal a piros Alfába, oszt üzengettünk fészen....


Viccet félretéve, nekem még nem sikerült, még nem sikerült olyan állapotba lemennem

...

2019. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első azért az elég sok idő, azt hittem annál gyorsabb. Vagy gondolom attól is függ, hogy mennyire fogékony valaki...

Második igen haha... amúgy minden nap vagy alfában, csak nem tudatosan, és nem nehéz lemenni tudatosan sem. Bár sajna nálam is néha túl sikerül és bealszom 😂😂

2019. máj. 16. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Mi az,hogy lementek alfába, hogyan csináljátok.Olyankor magatokon kivül vagytok vagy mi zajlik?Komolyan érdekelne.
2019. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem nehéz... minden nap átmész rajta, csak nem tudatosan. Az az állapot, amikor teljesen ellazulsz, de még nem alszol, igy tudatodnál vagy, csak egy mélyebb szinten. Én ugy érzem olyankor, hogy nagyon könnyü a testem, kizárok mindent, kb mintha lebegnél...
2019. máj. 16. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen, tényleg sok idő volt. De akkor fel se tűnt. És utána rögtön jött a siker. Lehet neked rövidebb idő alatt is sikerül.

Érdekes dolgok ezek :)

2019. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd' 40 éve történt, amikor még hittem az agykontrollban. A szomszédasszonyomat akartam megfűzni, de nagyon nehéz volt elkapni azt a pillanatot, amikor egyedül van otthon. Így aztán azt szerettem volna, ha ő jön át hozzám. Esténként (voltaképpen már éjszaka volt) elképzeltem, ahogy az ágyán fekszik, és ebben az állapotban "izgattam" és próbáltam szuggerálni, hogy jöjjön át, amikor alkalmas az idő egy kis hancúrra. Hogy aztán ennek volt-e köszönhető a siker, arra nem mernék megesküdni, de akkor hajlamos voltam ennek betudni.
2019. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem üzenetet kapni sikerült. Nem igazán alfába voltunk, de ahhoz lényegileg hasonló nagyságú állapotban. Volt, amikor pont elkaptam egy olyan komplexumot, hogy egy picit megugrott a hatásfok, és hallottam két szót.


Nos attól függ, hogy akarod elküldeni. E esetben esélytelen, hogy ő utólag megnézi, kapott-e tőled.

Ha éppen nem feléd figyel, akkor max a tudattalanjára hatsz. Az üzenet pedig amint megteremted, átért, így ha éppen figyel, hallhatja.


Nem a hányzor, hanem a hogyan-on és milyen körülményben-en van a hangsúly. Elküldheted csilliószor, szupererős állapotban, ha ő nem figyel és nem nyilt meg ilyen állapotok felé, max belső ingere lesz, de semmit se fog belőpe érezni vagy hallani tudatosan.

2019. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8as

Igen, igazad van. De olvastam, hogy el lehet küldeni úgy, hogy megkapja, ha fogadó képes állapotban van.

Igazából nem baj, ha nem hallja a teljes üzenetet, elég nekem, ha átmegy az impulzus, hogy megkeressen és találkozzunk.

Probáltam azt is, hogy úgy aludtam el, hogy keljek fel, amikor ő a legfogékonyabb az üzenetre, és fel is ébredtem éjjel - pedig én szinte soha nem kelek fel - csak sajnos nem eléggé és amikor alfába akartam menni elaludtam... én azért próbálkozom, egyik üzenet csak betalál 😊😊

2019. máj. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!