Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet ez már a harmadik...

WindyAutumn kérdése:

Lehet ez már a harmadik szemmel való látás?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdeném. Unatkozó, kötekedő, szűkszavú emberek válaszai nem érdekel, ha nem értessz hozzá ne itt töltsd az idődet! Na most a tàrgyra tèrek. Pàr hete kifejlesztettem azt a képessèget, hogy tudok csukott szemmel is làtni ugyanigy mintha nyitva lenne. Na ma pedig csukott szemmel tiszta képeket, történséseket làttam. Szószerint tisztàn megjelent mintha csak ott lenne előttem. Egyik egy nô volt aki azt hiszem esernyővel volt és puszit dobott a màsik pedig egy vilàgító torony volt. A harmadikat meg nem tudom leírni mert én se tudtam hirtelen mi az csak hogy élőlény és mozgott. Làttam a kèzmozdulatát meg ilyen. Szerintetek ez a harmadik szemhez köthető? Ha igen akkor tovàbb lehet ezt fejleszteni, hogy tisztàban lásdak ilyeneket? Ezek amúgy mik lennének? Olvastam, hogy a 3. Szemmel való látásnál tudsz làtni olyan dolgokat, helyeket amik sokkal messzebb vannak és tisztábban, ez lehet ennke a kezdete? Mert amikor menyílt akkor a folyamat pont úgy történt ahogy leírták sokhelyen. Csak olyanok írjanak akiket èrdekel a téma és vagy értenek hozzá! És igen komoly a kérdés.

#szem #kép #harmadik szem #vizualizàció #belső szem
2019. dec. 30. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez már a 4.-kel történő látás!(de én már az 5.-kel is látok,úgyhogy,még gyakorolj!)
2019. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Amit te csinálsz, vizualizációnak, fantáziálásnak, képzelgésnek stb hívják. A 3. szemhez nincs köze.
2019. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Haló. Szólj ha csukott szemmel végigmész az utcán, akkor elhiszem.
2019. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

"Unatkozó, kötekedő, szűkszavú emberek válaszai nem érdekel, ha nem értessz hozzá ne itt töltsd az idődet!"


Nos, eddig olvastam. Aki így gondolkodik, előre kontrollál, játssza az agyát, annak nemcsak a harmadik szeme van zárva, de az esze sem sok. Ne erőlködj.


És én értek a témához, kiscica, te nem.

2019. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de tudom, hogy a tükörmeditáció segít, keress egy tanítót, egy jó könyvet ha érdekel a téma ;D :)
2019. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Helo. Igen en nem ertek a temahoz ezert kerdezem toletek akik ertenek hozza. Sokszor kapok egyszavas valaszokat meg unatkozo emberek mindig megtalalnak ezert urtam de latom hiaba :/ pedig tenyle erdekel a tema mindent tuni szerentek rola
2019. dec. 30. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 1. igen

2. nem


már megbocsáss de nem hiszem el az elsőt...

2019. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 3. szemmel való látás nem ilyen, és semmi köze ehhez. Ez egy fantázia kérdés.
2019. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A csukott szemmel való látáshoz van köze de valóban a 3. szem alapvetően nem erről szól.


A többi egyáltalán nem 3. szem.

2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a valaszokat
2019. dec. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!