Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan meditálják + egyéb...

Hogyan meditálják + egyéb kérdések?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni meditálni, olyan módszerrel, mint ahogy a buddhisták szoktak.

Hogyan irányítsam az elmémet, hogy ne gondoljon semmire, fokozatosan, illetve milyen típusú meditációval érdemes kezdeni? Tudnátok linkeket küldeni?


Illetve olvastam a tudatos álom, illetve a "test elhagyása" témákról és egyelőre ugyan nrm tudom, hogy higyjek-e benne vagy sem. Előbbit próbáltam régebben gyakorolni, erre milyen instrukciókat adnátok?

Utóbbinak pedig az elméleti alapja érdekelne.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2020. márc. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudod az elmédet irányítani, ne is próbálkozz ilyesmivel, mert csak még több fájdalmat teremtesz magadnak.

Csak egyszerűen engedd meg a gondolataidnak, hogy létezzenek, és engedd el őket. Ne ragaszkodj hozzájuk.

2020. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!