Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért hiszik sokan, hogy az...

Miért hiszik sokan, hogy az agykontroll és a vonzás törvénye varázslat?

Figyelt kérdés

Ilyen szavakkal illetik, hogy hókuszpókusz, meg mágia, meg a halálukat kívánják annak, aki szeretne egy társat bevonzani, mert egyből azt hiszik, hogy egy már ismert embert akar szerelmi kötéssel egy életre magához láncolni a szabad akarata ellenére.


De tényleg, hogy lehetnek ennyire tudatlanok? :D


Tudatlanoknak elmagyarázom röviden: Ezek arról szólnak, hogy vannak céljai az embernek. Mindenkinek vannak, a szkeptikusoknak is. Ezekért persze tenni is kell, teszünk is, csak rájöttünk arra is, hogy mellette fontos, hogy pozitívan álljunk hozzá, el is higgyük, hogy sikerülni fog. Ehhez remek módszer az, hogy elképzeljük, hogy már elértük a célt, ha már miénk az adott dolog. Ezek után az élet és mi majd úgy hozzuk, hogy az utunkba kerül a lehetőség :)


Aki szerint ez black magic, az járja ki újra az óvodát.


2020. ápr. 25. 10:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8: Persze, az enyémben is van ilyen példa. Mindenkiében. De nem is ilyen egyszerű ez az egész. Van, hogy csak te érzed jónak a dolgozatot, amit írtál, és mégis csak hármas lett. Van ilyen is. De nagyobb eséllyel, mondjuk 99%-kal biztosabb, hogy bejön az, amiben hiszel, mintha nem. De akkor te csak éld az életedet és ne próbálkozz tudatosan vonzani.


#9: De hogy kezdtem el társkeresőzni? Tudatosan, boldogan. Tudtam, hogy itt és most fogom megtalálni a társamat. Azelőtt hogy Tindereztem? Unalomból, vagy önbizalom növelésből, vagy tényleg komolyan, de nem gondoltam volna, hogy sikerül normális pasit kifognom. Nem is sikerült. Max egy-két randi volt de legtöbbször ennyi se. Nem válogattam annyira a jobbra húzásnál, pl sokan kiírják, hogy szeretnek túrázni, én utálok, de úgy voltam vele, hogy helyes meg lehet más közös van bennünk. De nem tudnék hosszútávon egy túra bajnokkal élni, mert neki se jó, ha soha nem kísérem el és nekem se, ha mindig nélkülem csinál programot.


De amúgy nem kell hinni benne. Én hiszek, és nem kell győzködni, én se győzködlek titeket, csak mondom, hogy nekem miben segített :)


Visszatérve az EREDETI kérdéshez, miért hiszik azt, hogy ez az egész varázslat?

2020. ápr. 25. 11:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Amit vonzzás törvényének hisznek nagyon sokan az szimplán az hogy ha pozitívan állsz hozzá egy dologhoz akkor jobban tudsz teljesíteni azzal kapcsolatban amit szeretnél. De ez nem vonzzás törvénye, ez csak az hogy ha többet foglalkozol valamivel akkor egyértelműen az eredmény is jobb lesz.
2020. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!