Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért zavarja a magyar emberek...

Miért zavarja a magyar emberek többségét, ha valaki pozitívan gondolkodik?

Figyelt kérdés
Nem olyan önbecsapás módon csak szimplán nem panaszkodik, nem utálja az életet, sokat mosolyog, mindenben amiben tudja meglátja a jót.
2020. ápr. 26. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert ez ne passzol a magyar kolletív és egyéni tudattalanra. Ha valaki boldog, és nem nyavalyog, nem panaszkodik, nem áll be a sorba, akkor az nemhogy zavaró, hanem egyenesen kiutálandó.


Azért zavarja őket, mert ezzel azt tükrözöd feléjük, hogy lehet így is élni, tehát ők a hibásak, mert nem képesek és nem mernek így élni. Annyira gyenge az önbizalmuk, hogy ha csak egy ilyen ember is van a környéken, azonnal nyájszellemet meghazudtoló összetartással csinálják ki.

Hogy egy se legyen, aki pozitív, mert akkor helyreáll a "rend". "Mi ilyenek vagyunk", "ezen nem lehet változtatni". stb.


Ilyen tetű volt pl. a valahai osztályfőnököm, aki embernbek rongy alak volt, tanárnak pedig a legalja.


Szívesen kírnám ide a teljes nevét, de én még ember vagyok.

2020. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része roppantul elkeseredett, tele van önsajnálattal, és mindennek hangot is adnak. Szertik bizonygatni, hogy az ő helyzetüknél nincs lejjebb, hogy minden rosszat átéltek már az életük során.

Ha pedig találkoznak egy hozzád hasonló boldog állampolgárral, akkor kesztetést éreznek arra, hogy elrontsák a kedvedet, mondván "miért legyen ez az ember boldog, ha én nem vagyok az?". Ez is csak azt bizonyítja, hogy milyen elfogultak saját magukkal, és mennyire narcisztikusak, önzőek.

Ha megnyernék a lottót akkor se azt néznék, hogy sok pénzük lesz, hanem azt, hogy "miért csak ennyi pénzt nyertem, lehetett volna több is". Egyszerűen nincsenek megelégedve önmagukkal, és másokra akarják áthárítani a sok negatív energiát. Ha nekik nem jó, akkor másnak se legyen.

2020. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Hogyan ismerted meg a "magyar emberek többségét".

A magyar emberek számához viszonyított elenyésző számú ismerőseid alapján általánosítani nagy baki.

.

Lehet, a kérdésben feltett probléma a te egyéni problémád, akkor viszont ismerőseid rosszul választottad meg.

2020. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége búskomor és elégedetlen a helyzetével. Szimplán rossz érzés látni hogy valaki élvezi vagy elfogadja a mai világ helyzetét. Nem azért mert azt akarják hogy te is érezd magad szarul hanem mert nekik nem megy hogy folyton boldogok legyenek.

A másik meg hogy manapság nagyon sok embernek vannak minden féle problémái, akár mindennaposak. Nagyon ritka ha van olyan ember aki minden nap boldog és jókedvű tud lenni pont emiatt

2020. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!