Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar vagyok, annak születtem...

Magyar vagyok, annak születtem, soha nem hagyom el az országot, mindig hű szolgája leszek! Valaki gondolkodik még ilyen hazafiasan?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a nyugati jóléti társadalom, szeretek magyar lenni.Soha nem mennék külföldre,se dolgozni, még kirándulni sem, mert az otthonomat akarom jobban megismerni.Kiszolgáltam már több politikai rendszert, kádár, 90es évek módszerváltós korszaka, mszp, és most fidesz korszak.

De az országot szeretem, és kitartok.ha csak minimálbért keresek életem végéig, akkor is magyar vagyok, soha el nem megyek, mert az országot én szolgálom, és nem fordítva.

Az a baj , kevés magyar gondolkodik már így, vagy tévedtem?

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 6. 14:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Igen, sok olyan begyepedt nagy tudású él errefelé, mint te.
2014. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha nyugdíj nélkül, 60 évesen cigányok által agyonverve akarsz meghalni, oké. De most írj házit!
2014. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem most azonnal vigyük le a minimálbért 30 ezer forintra és keressen mindenki ennyit az egész országban, a különbözetet pedig adjuk oda Orbán Viktor Miniszter Elnök Úrnak, aki majd jól megvédi azt a balliberális karvalyzsidóktól és még jobban fog minket, elhivatott és kitartó népét szeretni!!!


Orbán (Viktor Miniszter Elnök Úr) apánk ne féltsd sumér nemzeted, nem vész az el, ha eddig el nem veszett!!!


Hajrá Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr!!! Több tiszteletet az Orbán Viktor Miniszter Elnök Uraknak! A Haza minden előtt, mivel Az nem lehet ellenzékben!!!

2014. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez a véleményed, hát ez a véleményed, nekem ettől se jobb, se rosszabb nem lesz.


Én mindenesetre teljesen másképp gondolkozom.

2014. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Egy magyar embernek, aki itt nőtt fel, az ország ad neki otthont, taníttatja, van kórház ahol meggyógyítják, nem az lenne a természetes, hogy ehhez ragaszkodik?

és ha csak kicsivel, de saját verítékével hozzájárul, hogy az ország érdekeit nézve, tegyen a közért, és segítse a többségi társadalmat, hogy később jó legyen.

Ez minden magyarnak kötelessége lenne, az Alkotmány szerint!

De miért van ez ma ennek ellenkezőjeként sok magyar fejében?

2014. szept. 6. 15:00
 6/33 anonim ***** válasza:
40%

Más országokban büszkeség nacionalistának lenni, de itt?! Itt elítélnek minket! b...inak, c...nynak, zs...nak lenni büszkeség! Hát kérem, mi ez?!?!


Szerencsére vagyunk pár tízezren, akik így gondolkozunk mint Te, kedves kérdező! És addig, amíg vagyunk, a c...nyság nem fogja átvenni a hatalmat, kedves 2.!

Szebb jövőt!

2014. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Te miről beszélsz?

Már nincs is Alkotmányunk. :D

2014. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

"De miért van ez ma ennek ellenkezőjeként sok magyar fejében?"


Nagyon egyszerű. Tele van szemét, erőszakos emberekkel az ország, akik csak azért is elgáncsolnak téged, mert nekik jó szórakozást jelent a te szenvedésed.

Normális ember utál ilyen tahók között élni, ezért menekülne innen és nem is érez közösséget egy olyan társadalommal, ahol az emberek nagy része ilyen.

2014. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%

A magyar faj megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez.

Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!

Előre!

2014. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Érzem én az erőt a magyarokban, csak az a baj, eddig nem nagyon akarták sorsukat irányítani!

ezért van az ma, ami!

2014. szept. 6. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!