Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a Fidesz,...

Akinek nem tetszik a Fidesz, az miért nem azon gondolkodik, hogyan tudna minél előbb elmenni Magyarországról?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy a Fidesz mentalitása az maga a magyar átlagemberek gondolkodásmódja, tehát a Fideszt a magyar átlag tartja hatalomban, ezért is ők a legerősebb párt az összes közül.

Gyakran még azokon is észreveszem ezt a gondolkodásmódot, akik egyébként nem a szavazóik, tehát belátható időn belül tuti nem lesz változás az ország irányításában vagy ha mégis, akkor a Fidesz egy hozzá hasonló pártra lesz lecserélve, akikkel ugyanott fogunk tartani.

Szóval, ha belátható időn belül nem lesz jobb, de az ember mégis csak élni akar, mivel csak egy élete van és ha még gyermekeket is szeretne, akiknek jó életet szán, akkor miért gondolkodik Magyarországban, ha tudja, hogy ez egy reménytelen opció?



2017. ápr. 28. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert talán itt él a családja? Szülei, nagyszülei akik csak a rokonokra számíthatnak.

Mert talán van hitele és nem tudja eladni a házát/lakását? Mert egy életen át dolgozott érte és töredékét sem kapná.

Mert talán nem tud nyelveket? Mert az Orosz amit tanult semmire nem jó Nyugaton.

2017. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a remény hal meg utoljára. Abban meg nem vagyok biztos, hogy kétmillió szavazó, a magyar átlagot jelenti.
2017. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem az átlagember gondolkodásmódja, hanem szimplán a médián keresztül kimossák az emberek agyát. Bízok benne, hogy a következő választásokkor már nem lesz meg a 2/3 és végre újra lesznek fékek a rendszerben.
2017. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyre gondolunk kérdező akkor, amikor azt gondoljuk, a Fidesz és - mondjuk én, nem valók vagyunk egy országba. Igyekszem is tenni róla, hogy az egész bagázs mielőbb eltakarodjon.

Én nem vagyok nagy igényű, nem szeretném, ha másutt rontanák a levegőt. Elfogadom, ha egy magyar börtön levegőjét rontják.

2017. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ez nem más mint menekülés!

Ez egy probléma amit megoldani kell, nem pedig elfutni előle. Persze én nem mondom azt hogy ha úgy adódik ne mennék ki, de az egész biztos hogy nem Orbán miatt lesz. Amit meg mondasz az nem igaz. Az emberek manipulálva vannak és ez főleg az idősödő nyugdíjas osztályra igaz. Az MSZP-t is ez tartotta fenn. Nézd meg a fiatalabb korosztályt. Előbb utóbb az öregek meghalnak, aztán majd jöhet az új véna. Előbb utóbb elkezdődnek a tüntetések (lásd most), előbb utóbb az ellenzék rájön hogy akármilyen áron le kell váltani a kormányt (lást bal oldal és a jobbik egybeolvadásának lehetőségét ami elszállt, de legalább már felmerült). Borzasztóan sanyarú a helyzet és lehet rosszabb lesz, de van az pont amikor ez az egész egyszer visszafog csapni. Ez egészen biztos.

2017. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Az a diktatúra, ahol nekem menekülnöm kell, mert nem lehet leváltani a vezetőt. Egy demokráciában van lehetőség kompletten a vezetés ( miniszterek, miniszterelnök ) lecserélésére.

Nehogy már én menjek el a saját hazámból, mert "fent" korrupt gyökerek vannak.

2017. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól mert még a kívánt párt van hatalmon már csomagolnál vagy mi?
2017. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16.42.


És másutt, ahova mennél, ott nem "korrupt gyökerek" vannak, igaz?

Vagy az idegen korrupt gyökerek azok jobbak?

2017. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!