Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik szeretnék az ideális...

Akik szeretnék az ideális társat megtalálni agykontrollal/vonzás törvényével, azok közben aktívan keresnek társat, vagy csak élik az életüket és majd úgyis jön az igazi?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok is írhatnak, csak azoknak a hülye válaszait jelenteni fogom. Hülye válasz = sértés, trollkodás, "nem létezik vonzás törvénye blablabla".
2020. ápr. 26. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs:))
2020. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez jó… Én is gondoltam már erre a fajta "bevonzásra", sőt, az agykontrollosok bonyolultabb módszert is megadnak, ennyiben aktív lenne… mármint részemről. A konkrét, fizikai keresés érdekében nem tennék semmit. Nem is tudnék, nem járok olyan közösségbe… De nem vagyok képes erre a bevonzósdira sem, azt hiszem. Annyit csalódtam már. Ötvenévesen sem találtam meg a társam, hát szerintem most már nem is fogom. Valahogy megsértődtem az életre.
2020. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amit te hülye válasznak tartasz az nem hülye válasz, csak nem ért veled egyet, de ettől még nem idióta.


Te hinni akarsz abban hogy megtalálod az "igazit", hinni akarsz a vonzás törvényében, ezért nem fogadsz el más véleményt. Úgy érzed meg akar valamitől fosztani aki nem ért veled egyet.


Na ennyit a napi pszichológiáról. A kérdésedre válaszolva, a szerelem olyan dolog amit keresni nem lehet, csak megtalálni. Ettől ha aktívan keresel társat, nyitott szemmel jársz a világban, jókedvet, vidámságot sugárzol magadból akkor nagyobb az esély hogy megtalál, vagy te hamarabb észreveszed.


Hogy van nagyobb esélyed egy réten pillangót találni? Ha csak állsz egy helyben, vagy ha mész és nyitott szemmel keresed?

2020. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy lányt/fiút úgy "szerezhetsz meg sikeresen, ha saját magad adod.Nem biztos hogy bejön, de ha igen akkor boldogak lesztek.

Ha iszont megjátszod magad alány nem miattad fog választani.

2020. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem magára "az ideális társ"-ra vágyok hanem magára a szerelemre, a vele járó kalandokra, de közben egy olyan kapcsolatot képzelek el amibe én magam sem feltétlen férek bele. Szóval olyannal szeretnék összekerülni akivel az ismerkedés, az együttlét alatt tanulok, aki mutat olyan oldalakat magából amitől nyitottabb leszek. Nem kell hogy móka és kacagás legyen, csak hogy értelme legyen a találkozásunknak.
2020. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!