Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen beszámolók-bizonyítékok...

Milyen beszámolók-bizonyítékok léteznek a halálközeli élményekről (akár konkrét is)?

Figyelt kérdés
Minden ami a halálközeli élményt átélő emberekkel történt vagy klinikailag halott állapotban átélt élményekről szóló beszámolót vagy forrást keresek!
2020. máj. 13. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a halálközeli élmény olyan ahol nem voltál halott csak közel álltál hozzá, például ha egy szakadék felett csüngesz és tudod ha elvéted a lépést meghalsz, az elég halál közeli.
2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én klinikai esetekre gondolok, jó tudom senki nem orvos itt csak kérdezem, hogy M.O.-n hol lehet ilyenről hallani, átéléseket klinikai halálból visszajöttektől...
2021. jan. 7. 12:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezt általában túlvilági tapasztalásnak hívják, de itt ha nem lőttek fejbe vagy hasonló az agy még él, a klinikai halál beállta után erős hallucinációkat élhetsz át. Bár van rá módszer hogy az agyadat becsaphatod mintha meghaltál volna, de nem életbiztosítás egy ilyet kipróbálni.
2021. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Angel3000 ***** válasza:
Szia ! Édesanyàm màr nincs az élôk soràban. De elötte volt neki halàlközeli megélhetése, - én mellette voltam,, és azt mondta nekem hal „-lebegek a testem lebeg“!
2021. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Angel3000 ***** válasza:
Elnézést de nem irta ki a kompiuterem végig a szòt; halkal
2021. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14. nem sértésből de nem kapott morfint vagy hasonlót?
2021. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a halálközeli élmény bizonyított, amikor mondjuk kilép a testéből és olyan dolgokat lát, amit nem láthatna a testéből. Pl. olvastam egy esetet, amikor műtét közben lépett ki, felülről látta a műtőt, a lámpa fölül és látott a lámpán valamit, ami csak fölülről látható egyébként. Vagy látta a rokonait, hallotta mit beszélnek éppen róla. Ezek azért elég bizonyító erejűnek tűnnek. De már nem tudom, hol olvastam. És persze vagy hiszek annak a könyvnek vagy nem. Max. akkor lenne számomra bizonyíték, ha ismerném a műtött személyt és az orvosait, akik elmondanák nekem, hogy a lámpán felülről tényleg ott volt az a valami, ami alulról nem látható. Írni mindenki azt ír, amit akar.
2021. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én oylat hallottam, hogy kiment az emebr a testéből és az újságpapíron szerelt dolgokat elmondta az orvosoknak amit nem láthatott...
2021. jan. 8. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!