Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érintene, ha kiderülne,...

Hogyan érintene, ha kiderülne, hogy valaki szándékosan hatott a viselkedésedre "bevonzással"?

Figyelt kérdés
Például ha valaki próbált már elérni valamit konkrét személynél "bevonzással" - pl. szerelemből vagy bármilyen más céllal - hogy viszonyul ahhoz, hogy valaki másnak ő legyen a célpontja? Milyen érzés a másik oldalon lenni, amikor téged befolyásol valaki a tudtodon kívül? Elfogadnád?

2020. jún. 2. 19:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Tudomásul venném, hogy vagy nem figyeltem eléggé, vagy egy régi egyezség teljesedik be. Kettőn áll a vásár, jegyzzétek már meg!
2020. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

Ebben a bevonzás dologban nem igazán hiszek, de máshogy is lehet befolyásolni valakit és én nem szeretem, ha befolyásolni akarnak.

Egyszer a manipulatív befolyásoló emberek is kerülhetnek a nyalóka rossz végére és az nem fog nekik tetszeni.

2020. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem nem működik. Szóval mindegy ki mivel erőlködik, én szégyelleném magam hogy nem megy "normális úton" a vinzódás, be kell kavarni.
2020. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy világos, de akkor tisztázzuk! A kérdés NEM az, hogy hiszel-e benne vagy mi a véleményed róla! Ha nem hiszel benne és bele se tudod érezni magad, ÁLLJ ODÉBB!

A kérdésem azokhoz szól, akik vagy ők maguk próbálkoztak már így befolyásolni másokat vagy elképzelhetőnek tartják, hogy mások megpróbálnák őket befolyásolni. Ehhez nem is feltétlenül kell hinni abban, hogy ez működhet, a szavazás utolsó két válaszába ez is beleérthető. Ráadásul nem is csak szerelemről van szó, hanem bármilyen céllal való befolyásolásról.

Megköszönöm, akik megértik ezt és tiszteletben tartva mások hitét nem offolják szét a kérdésemet.

2020. jún. 3. 01:54
 15/27 anonim ***** válasza:
25%

"embereken eddig 2szer alkalmaztam ( persze gondolat és az elképzelés napi szinten ment, nem álltam le vele) és azok az emberek mai napig az életem részei."

Igazából a bevonzás szerintem nem az univerzumon meg hasonló faxsagok elvén működik. Ha te mindennap agyalsz valakin, hogy te mennyire akarod, akkor megváltozik a viselkedésed is az irányába. Nyíltabb leszel, kommunikatívabb, odafigyelőbb. A gesztusaid, a szavaid, a tetteid mind fele irányulnak, amit ő befog, és a továbbiakban Ő fog dönteni róla hogy ezt hogy viszonozza. Ha az univerzum döntené el helyette, akkor ott megint vége lenne a szabad akaratnak.

2020. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

Az agykontroll kizárólag rád hat, ezért nem lehet "bevonzani" sem vele.

Amúgy én sem örülnék ilyennek.

2020. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező 12-esnek igaza van, és egyetértek vele, tulajdonképpen a manipuláció amikor úgy próbálja alakítani az illető, hogy a másik azt csinálja amit ő akar, ezt kb. a szavaival szokta csinálni, amúgy én egyből érzem és nagyon fusztrál, és legszivesebben lehánynám, mert nagyon undorító. Foglalkozzon saját magával, mert volna mivel foglalkozni, és ahogy írta a 12-es kerülhetnek a nyalóka tulsó oldalára, és akkor majd hisztizni fognak, mert aki ilyen az bizony a tulsó oldalt nem tudja elviselni, mert hát tükröt mutattak nekik, és az milyen necc már szembesülniük a saját önvalójukkal, hogy ők egy nárcisztikus manipulatív emberek akik nem tisztelik a másik szabad akaratát. Ennyi. Én nagyon nem örülnék semmilyen fajta manipulációnak, és nálam csak azt érnék el, hogy egyre messzebbre kerülnének tőlem, mert éreznék rajtam az iszonyatos fusztrációt, amit ők okoznak nekem az iszonyat fura viselkedésükkel.
2020. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező! Miért kéne privátban faggatnunk Red Vixent? Én kérdeztem tőle a technikát, ha privátba akart volna válaszolni már válaszolt volna, nem tette, tisztelem hogy nem akar ilyen dolgokat megosztani, de szerintem ő ösztönből kitudja védeni, tippem szerint, erőlködnie se kell. Ez is manipuláció volt azon tábor részéről akik lepontozták a kérdésem Red Vixen felé, mert ugye fájna a manipulatívoknak ha visszavinnék nekik amivel próbálkoztak manipulálni a másikat vissza a feladónak címszóval. Ezek alapján a válaszod alapján kérdező ezek szerint te is a manipulatívok táborát erősíted, mert ha nem így lenne, nem írtad volna 12-esnek hogy álljon távolabb. :)


Na szóval ne aggódj én már távolodok egyre messzebbre!


Ja és nem szavaztam mert minek, leírtam a véleményem,mert kérdezted.


Szia

2020. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező higgy amit akarsz gondold azt hogy könnyen manipulálható vagyok vagy bomlasztom a kérdésedet azok a te gondolataid, nekem nincs közöm hozzá, de tedd meg kérlek szépen, hogy nem zaklatsz privátba. Ezt írhattad volna nyílvánosan is.

Köszönöm szépen.


Leírtam a véleményem csak, de az egész szavazás válaszaiból hiányzik egy ami azon szavazókhoz tartozna akiknek ilyen eszébe se jut mert tisztelik az embert és nem azért nem manipulálnak mert ők sem akarják hogy őket manipulálják hanem ez alap hogy nem mert tisztelik a masik szabad akaratát. A harmadik válasz nem ezekhez az emberekhez tartozik és ezért nem szavaztam.

2020. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%
Se a negyedik válasz. Előző voltam. Én magam részéről nem foglalkozok már ezzel a kérdéssel.
2020. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!