Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érintene, ha kiderülne,...

Hogyan érintene, ha kiderülne, hogy valaki szándékosan hatott a viselkedésedre "bevonzással"?

Figyelt kérdés
Például ha valaki próbált már elérni valamit konkrét személynél "bevonzással" - pl. szerelemből vagy bármilyen más céllal - hogy viszonyul ahhoz, hogy valaki másnak ő legyen a célpontja? Milyen érzés a másik oldalon lenni, amikor téged befolyásol valaki a tudtodon kívül? Elfogadnád?

2020. jún. 2. 19:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nagy az Isten állatkertje... Azért írtam privátban, mert 1) nem akartalak nyilvánosan lejáratni azzal, hogy a hozzászólásaid haszontalanok és csak szétoffolod a kérdésem a magánéleti problémáiddal, 2) véget akartam vetni a kérdésem szétbarmolásának. De ez nem sikerült, mert akkora az egód, hogy kiveri a gyakorikérdések falát is. Nem vagy képes tiszteletben tartani egy kérdést, nem tartod be a hozzászólási szabályokat. Lépjünk már túl azon, hogy nem sikerült SZÁMODRA megfelelően megfogalmaznom a kérdésem! De te prédikálsz mások tiszteletben tartásáról, amikor egy ilyen méltatlan hadjáratot folytatsz itt?

Na, akkor e kis intermezzo után térjünk vissza oda, hogy ha valaki nem tud azonosulni a megadott válaszokkal és a beleélőképessége is csődöt mond, akkor legyen szíves vegyen egy mély lélegzetet és lépjen tovább. Azok válaszát továbbra is örömmel fogadom, akik bele tudják élni magukat a vázolt szituációkba és szavaznak vagy szavakba foglalják az érzéseiket.

2020. jún. 4. 01:06
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

Akaratlanul is folyamatosan hatással vagyunk egymásra.

Ha valakinek célja van, akarattal teszi, ez teljesen természetes dolog, ha ezt tudatosan teszi, hogy elérje a céljait az nem elítélendő.

2020. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Az a helyzet, hogy a "bevonzás" és a megerőszakolás között igazából az a különbség, hogy az erőszak egyértelmű, és tudsz tiltakozni ellene.
2020. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Feco84 válasza:
100%
Én használtam ezt a képességet kb 1 évig,hihetetlen szintekig ellehet jutni.De voltak olyanok akik megérezték mire megy ki a játék már az elején,bár nagyon kevesen.Az életem viszont roppant unalmas volt,mostmár nemhasználom és annyira régóta nem foglalkoztam vele hogy elfelejtettem hogy csináltam.Nemrég újraszerettem volna alkalmazni,de csak jó dologra pl barátok vagy barátnőszerzésre,de már nem megy.
2020. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
50%

Agykontroll kategóriában van a kérdés, én gyermek és felnőtt tanf.on is voltam.


A tanfolyamon elhangzott, hogy ártó szándékkal nem tudod (és ha tudnád sem volna etikus) használni ezt a fajta "üzenetküldést", mivel csak a saját elméd fölött van kontrollod, a másik ember elméje fölött nincs (szerencsére).

Továbbá amikor üzenetet küld valaki egy másik embernek, aki alfa állapotban van, azzal zárja a gondolatsort, hogy "történjen az, ami mindenki számára a legjobb".

Ez azzal is járhat, hogy az illető teljesen ellentétes módon viselkedik majd, mint amit szerettünk volna. Vagyis nem "működött" a technika.

Utóbb azonban kiderül, hogy az lett volna baj, ha akkor arra a kérésre pozitívan reagált volna.


Ennél fogva nem történhet olyan - tudomásom szerint - , hogy agykontroll technikával rávegyenek valamire, amit nem szeretnék, vagy ami rossz lenne nekem.


Ha más módon mégis így manipulálnának, és megtudnám, dühös lennék és megvetném az illetőt, valószínűleg megszakítanék vele minden kapcsolatot.

2020. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszek a mesékben, bocs
2020. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 NTBS ***** válasza:
49%

Az attól függ ki próbálkozik vele.

Úgy gondolom, hogy még senki nem tett velem ilyet.

márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!