Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt hallottam hogy ha 10...

Azt hallottam hogy ha 10 percig egyfolytában gondolok egy dologra azt megteremtődik az életemben. Ezt hogy tudom elérni?

Figyelt kérdés
Hogy tudok 10 percig gondolni valamire, hogy ne vándoroljanak el a gondolataim, ne gondolják semmi másra? Van rá valamilyen módszer meditáció?
2020. jún. 29. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.Rágondolással nem fogod tudni megteremteni amit szeretnél.

Illetve hogy reagáljak #3 nem,nem lottóztam soha életemben,nem is akartam ingyen semmit.A nehezen megkeresett pénzt tuti nem dobom ki ilyen módon az ablakon.

2020. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem az ilyenek miért irnak ezotéria témában. A lottó ötöst nagyon sokan meg akarják nyerni. Egyébként valami ilyesmi megteremteni igen. Ha valakiben az a program fut, hogy sosem lesz lamborghinim, akkor sosem lesz neki. Ha valakiben az a program fut, hogy kemény munkával fogja elérni a célját, annak kemény munkával fog sikerülni. Ennyi az egész. Ne kezdj agyalni, hogy így vagy ugy fog-e sikerülni a célod, csak tudd, hogy el fogod érni és ennyi.
2020. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt fogod kapni,ami vagy. 10 perc ehhez nem elég, de ha kitartóan dolgozol magadon, sok minden lehetséges.
2020. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!