Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Hogyan lehetne elérni, hogy a párom ismét belémszeressen?

Figyelt kérdés
Összevesztünk és úgy félek,hogy kiábrándul belőlem.Szeretném,ha visszatalálna hozzám.Köszönöm

2019. márc. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor normális legyél! És ne akarj manipulálni! Az ilyen ezoterikus baromságoktól menekülnek a férfiak. Ésszel és nőiességgel tudod levenni a lábáról.
2019. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kiábrándul belőled az azt jelenti hogy kinyíl a csipája, hogy te ilyen is tudsz lenni. Ha pedig melletted marad ennek ellenére is na AKKOR szeret téged. Ha úgy látod hülyeségeket mondtál, akkor ismerd be, kérj bocsánatot. Ha ő ugyanezt teszi az ő oldalával, és megbeszéli veled akkor meg ne izélj azon hogy szétmentek, nem állhat egy kapcsolat mindössze rózsaszín felhőből. A nézeteltérésekkel is csak jobban megismeritek egymást ha nyitottak maradtok. Ez az életetek része, semmi meglepő nincs abban hogy néha összevesztek. Ha szeretnéd részletezni min vesztetek össze írj, hátha tudok segíteni!
2019. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es még nem is mondott semmi olyasmit hogy manipulálná. Ne osszál ki embereket fél infók hallatára...
2019. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Agykontrollal? Ez most komoly? Ne viccelj már kérdező kérdező. Fogod magad bocsánatot kérsz ha te rontottad el és megbocsátasz ha ő. Az élet megy tovább
2019. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as, te agysebész! Nézd már meg, milyen kategóriában kérdez!
2019. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vége van és én nem hagytam őt békén...hivogattam és azt mondta,már nem szeret ezért,hogy zaklattam
2019. ápr. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!