Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék meditációval...

Hogyan tudnék meditációval előhívni egy emléket?

Figyelt kérdés
Tegnap este kicsit többet ittam, és elfelejtettem szinte mindent, de valami nyomaszt, és lehet tettem valamit, amire nem emlékszem. Hogyan tudnám ezt meditáció segítségével előhívni? Van valamilyen kő esetleg, ami segít?

2020. júl. 7. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a részegség utáni másnapos depresszio hatása általában. Teljesen normális. Kérdezz meg valakit aki ott volt veled.
2020. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondásuk szerint semmi különöset nem csináltam, de lehet, hogy volt olyan, mikor nem voltak ott velem, ezért gondoltam, hogy akkor történhetett valami. De persze az is lehet, hogy tényleg nem volt semmi
2020. júl. 7. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így sokazor anno. Sosem volt semmi. De ha tudod magadról, hogy előfordulhat, akkor lehet alapja csak. Nem tudom. Szoktál meditálni vagy ilyesmi?
2020. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tipikus részeg viselkedésen kívül mást nem szoktam. Ritkán meditálok csak
2020. júl. 7. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz egyszerű. Szerintem inkább engedd el. Nem történt semmi, csak ilyenkor depis az ember.
2020. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nyomasztó a filmszakadás. Ha van valami, előbb-utóbb elmesélik, ne aggódj! :D
2020. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!