Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az emberek álltalába mikor...

Az emberek álltalába mikor vannak alfába?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy pl este az ember mikor kezd alfába lenni és felébredés után kB meddig tart ez az állapot?

2020. júl. 19. 19:11
 1/9 anonim válasza:
9%
Mibe?🤣
2020. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Józsi az feszt abba van, csak kétévente egyszer lehet egy napra felébreszteni belőle de aztán mindig visszaesik

Reménytelen,teljesen

2020. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Amikor a pasim jön értem :)
2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Alfa? Az olyan mint az ajtó felfa?
2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát miért nem olvasol utána az alvásfázisoknak? Nekem anno volt olyan könyvem, de elköltöztem, nincs nálam
2020. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha lemennek oda
2020. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Például mikor az autókereskedésben beleülnek, hogy próbakört menjenek vele.
2020. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, már nem sokáig. Pszichológus mondta, hogy egy mély meditatív állapotban vagyok..Ez tart nálam 7. hónapja. Szóval ha van erre valami felébresztő módszeretek, azt szívesen elolvasom, kimondani nehezen, mert alig vagyok képes jelenleg beszélni.
2020. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy biztos módszer az emberek arra használják hogy felébresszék magukat az almaikból. Fogsz egy széket ráülsz és szépen fokozatosan kezdessz hátradőlni addig amíg a szék ki nem billen az egyensúlyából és saját magától kezd hátraesni. Amint ez megtörténik az agyad megérzi a veszélyhelyzetet és felébreszt.
2020. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!